2737
2739

قطعا

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوب نه 

من برای همه دوستان کادو میخرم 

و ازشون توقعی ندارم 

اگه ازشون توقع دارید که برای شما مادو بخرند 

بنظرم براشون کادو نخر

چون دیگه نامردیه که برات مادو نخرند ..

تا حد توان سعی میکنم در خدمتتون باشم و کمک کنم البته  تا حد توان
2740
خوب نه  من برای همه دوستان کادو میخرم  و ازشون توقعی ندارم  اگه ازشون توقع دارید ک ...

آره من خودمم همیشه سعی میکنم توقع جبران نداشته باشم، ولی این آدم یکم واسم مهم بود... 

از طرفی همون موقع که داشتم براش کادو میخریدم اطرافیان خیلی بهم گفتن که داری واسه این آدم بیشتر از ارزشش مایه میزاری، ولی من زیر بار نرفتم گفتم نه اونم واسه تولد من جبران میکنه مطمئنم... ولی الان جبران نکرد منم نه این که دلم کادو بخاد ولی جلوی اطرافیانم خیلی خجالت کشیدم چون داشتن درست میگفتن من حرفاشونو قبول نکردم. 

آره من خودمم همیشه سعی میکنم توقع جبران نداشته باشم، ولی این آدم یکم واسم مهم بود...  از طرفی ...

حرفت رو کاملا درک میکنم 

شما ازش توقع نداشتید 

اما از نظر شما این رفتار از دوستتون بعید بود ...

درسته ؟؟

دوستتون هم انصافا اگه چیزی هم نخرید باید یک تبریک گرمی میکرد ...

بنظرم ارزش با تو بودن رو نداره  کم کم روش خط بزن بره  ازش دور نشو ا  فقط مثل قبل ب ...

آره میخواستم همین کارو بکنم، تا الان دو دل بودم ولی حالا دیگه مطمئن شدم. 

مرسی از راهنماییت❤️

آره میخواستم همین کارو بکنم، تا الان دو دل بودم ولی حالا دیگه مطمئن شدم.  مرسی از راهنماییت❤️

عزیز دلمی ❤️

بازم ببین اگه ارزش با تو بودن رو داره رفقات کن باهاش