2737
2739

عفونت شدید گرفته بود سونو هم داد دکتر گفته باید بیاد معاینه سطحی انجام بدم ببینم قارچ زده یا نه نگرانم بچه ها خطرناکه؟؟ نمیاد دکتر می‌ترسه هرچی بهش گفتم دردی نداره و فلان باور نمیکنه انگاری شنید که دکتر بهم گفت معاینه اش یکم سوزش و درد داره ترس برش داشته 

کسی تجربه داشته؟ 

معاینه دختر که اصلا درد نداره چون چیزی وارد نمیکنه فقط چراغ قوه میندازه نگاه میکنه 

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
معاینه دختر که اصلا درد نداره چون چیزی وارد نمیکنه فقط چراغ قوه میندازه نگاه میکنه 

چرا دکترش گفت چون بار اولشه یکم درد براش طبیعیه اگه قارچ باشه میخواد ضدعفونی داخلی بکنه خود دکتر گفت سوزش داره

2738

دست نمیکنه ک تو فقط نگاه میکنه و یکم بررسی میکنه

اسپکولوم نمیذارن واس دخترا بخاطر بکارت

من رفتم معاینه شدم

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
چرا دکترش گفت چون بار اولشه یکم درد براش طبیعیه اگه قارچ باشه میخواد ضدعفونی داخلی بکنه خود دکتر گفت ...

😐😐 

نمیخاد چیزی فرو کنه اون تو ک ؟

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
2706