2737
2739
عنوان

کیا تو بارداری لکه بینی دارن

112 بازدید | 23 پست

من دو سثط داشتم

الان هفته ۶هستم بازم لکه بینی دارم،اوایل مثلا صب داشتم دیگ نداشتم تا شب،ی سفر ی روزخ رقتم امدم از اون روز هروقت دسمال میزنم دارم و ابکی قهوه ای هستش،

با وجود مصرف دو شیاف بازم قطع نشده،کسی بوده مث من

بعد بچها شما شیاف از مقعد زدین متوجه شدین ک ترشح نارنجی دارید از پشت برا من امروز پیش امد نگران کنندس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیافو که حتما مقعدی بذار چون لکه بینی داری

سونو کردی؟

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم
2731
خب سعی کن دوسه ماه اول زیاد نگردی انشالله ک هیچی نیس.عزیزم شما لک بینی لانه گزینی هم داشتین؟

اره،کلا دو روز قبل پریودی خونابه داشتم شک کردم رفتم دکتر،ازمایش مثبت بود دیگ چون سابقه دو سقط داشتم بهم شیاف داشت

2740
اره،کلا دو روز قبل پریودی خونابه داشتم شک کردم رفتم دکتر،ازمایش مثبت بود دیگ چون سابقه دو سقط داشتم ...

چ رنگی بود من خونابه قهوه ای روشن دارم یه هفته مونده ب پریودی سابقه نداشتم

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
اوایل لکه بینی، الان هم سرکلاژ شدم و خطر زایمان زودرس دارم 

دیگ سرکلاز ک بشی خیالت راحتا،بچه هم بهتر رشد میکنه،نگران نباش انشالله بسلامتی بدنیا میاد و بغلش میکن

نه سونو ندادم فردا اول ۶هفتم

دکتر من تا قلب تشکیل نشد شیاف نداد و فقط گفت استراحت. دختر خوب با دو تا سقط چرا سفر رفتی آخه

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
دیگ سرکلاز ک بشی خیالت راحتا،بچه هم بهتر رشد میکنه،نگران نباش انشالله بسلامتی بدنیا میاد و بغلش میکن

انشالله فعلا که استراحت مطلقم

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
2706