2737
2734
عنوان

شوهرم منو نخواست...

308 بازدید | 21 پست

علنا گفت منو نمیخواد،تا الان کارمون دادگاهه الکی رفته تمکین داده تا از نفقه بیفتم 

الانم تا کاری پیش میاد،تا میام غصه بخورم گریه کنم،تا میام بگم تموم میکنم خودمو راحت کنم عطسه میاد🤦‍♀️اصلا اتفاقی نیستش وقتی بحث سر این موضوعه عطسه میاد می‌خواستیم شکایت کنیم عطسه میومد ۴ماه صبر کردیم هیچی نشد رفتیم شکایت کردیم الانم عطسه خودشم یدونه میاد 

میگن معنیش صبره چقد صبر کنم یکسال شد؟شوهرمم کلا قصدش طلاقه یک‌درصد هم به زندگی فکر نمیکنه من تنهایی چیکار کنم؟؟؟؟این تک عطسه معنیش چیه آخه

آدما نون قلبشونو میخورن....🙃

باورم نمیشه زندگیت پای یه عطسه گذاشتی 

یعنی اولین آدمی دیدم این خرافات باور داره 

برو اقدام کن هر چه سریعتر خودت راحت کن 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو طلاق بگیر زودتر تکلیفتو مشخص کن مگه به عطسه ست آخه 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2738

واقعا بخاطر عطسه تا حالا تحمل کردی؟! گردباد و سونامی ام میومد نباید دست رو دست میذاشتی 

🌈🌧️🐆💔🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
بابا عطسه رو ولش کن 😐😐 الان باهم زندگی میکنید؟ دوست نداره تورو نمیخاد تو نگران عطسه هستی 

ن نزدیک یکساله از خونه گذاشته رفته

چیکار کنم آخه وقتی موضوع این جریانه تک عطسه میاد 

منم میگم اگ نشونه صبره چقد صبر کنم؟

اگ هم به مصلحتم نیس چیکار کنم؟شوهرم نمیخواد نمیتونم بزور وادارش کنم منو بخواد

آدما نون قلبشونو میخورن....🙃

منم اگه زنم اینقدر بی عقل بود که به خاطر عطسه روند زندگیشو تغییر میداد ، به جای یه بار طلاق ، ۳ طلاقش میکردم که دیگه خیالم جمع باشه برنمیگرده تو زندگیم

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)