2737
2739
عنوان

همه چی به شدت رو مخمه و کلافم

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 86 پست
خب دیگه همینو گفتم

حرف درستیه ولی درس نیست که باید یاد میگرفتید چون اگه این درس بود الان مشکلات حل شده بود

آقا هستم  میگه عشق یعنی با دعا یادش کنی خانه اش آباد دلداری که یارش را  فروخت                                  
حرف درستیه ولی درس نیست که باید یاد میگرفتید چون اگه این درس بود الان مشکلات حل شده بود

بله اگه هرکسی به بقیه اعتماد بیخود نداشت الان همه چی درست بود

میشه برای اینکه به حاجت و خواسته ی دلم برسم صلوات بفرستی 🤍🥺 اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله اگه هرکسی به بقیه اعتماد بیخود نداشت الان همه چی درست بود

الانم همه چی درسته مگه اشتباه یا غلطی هست الان از نظر آدما ی سری چیزا غلطه و ی سری درست این سلیقه ایی هستش

الانم همه چی درسته مگه اشتباه یا غلطی هست الان از نظر آدما ی سری چیزا غلطه و ی سری درست این سلیقه ای ...

دل شکستن که سلیقه ای نیست ! نتیجه ی اعتماد غلطه 

میشه برای اینکه به حاجت و خواسته ی دلم برسم صلوات بفرستی 🤍🥺 اللهم عجل لولیک الفرج
2731
دل شکستن که سلیقه ای نیست ! نتیجه ی اعتماد غلطه 

شاید از نظر اون شخص شکسته شدن دل نبوده منطقش اینو گفته که این کار رو انجام بده چون به صلاح خودش بوده اینجا میشه نفع شخصی برای خودش ولی صدمه دیدن تو و ضرر برای تو 

شاید از نظر اون شخص شکسته شدن دل نبوده منطقش اینو گفته که این کار رو انجام بده چون به صلاح خودش بوده ...

خب دیگه اون کسی که اعتماد کرده آسیب دیده

خب دیگه اون کسی که اعتماد کرده آسیب دیده

زیادی اون شخص رو جدی گرفتی مشکل اینه که خیلی چیزا رو جدی میگیری 

زیادی اون شخص رو جدی گرفتی مشکل اینه که خیلی چیزا رو جدی میگیری 

من منظورم به خودم نیست دارم کلی حرف میزنم کسی که دلش شکسته نتیجه ی اعتماد بیخودشه

2738
من منظورم به خودم نیست دارم کلی حرف میزنم کسی که دلش شکسته نتیجه ی اعتماد بیخودشه

از نظر من آره مثال خودم رو میزنم من اعتماد کردم و صدمه دیدم پس تقصیر خودم بوده چون اون شخص خوب نقش بازی کرد من چوب ساده لوحی خودم رو خوردم اون شخص خطایینکرده

از نظر من آره مثال خودم رو میزنم من اعتماد کردم و صدمه دیدم پس تقصیر خودم بوده چون اون شخص خوب نقش ب ...

اره منم همیشه خودمو مقصر می‌دونم 

اره منم همیشه خودمو مقصر می‌دونم 

در بعضی موارد خود آدم مقصر هستش بیشتر مواقع خیر

خسته ام ..

از اینکه نمیدونی باید چی کار کنی فرض کن توی ی قایق روی دریا هستی و راه رو گم کردی باید بیخیال بشی و خودتو بسپاری به موج و باد اونا خودشون تو رو به ساحل میرسونن الانم همینه بی خیال باش بزار اتفاقات پیش بیاد به وقتش حال دلت خوب میشه و به ساحل آرامش میرسی

2706