2733
2734
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132558 بازدید | 1188 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شرط سن هم داره ؟من مشکل نازایی ندارم فکر منم به راحتی هم میتونم باردار بشم البته یکبار جلوگیری نکردم ...

نه شرایطتون خیلی خوبه اصلا نگران نباش به راحتی بهتون  بچه میدن .خدا  خیرت بده دست یکی رو بگیر نجاتش بده .بازم برو بپرس نگو خودم بچه دار میشم یه گواهی الکی نازایی بگیر ببر .شاید به این قسمت که راحت حامله میشی گیر بدن 

بچه آوردن از بهزیستی سخته ،مگه به راحتی میدن بنظرم رحم اجاره ای گزینه خوبی باشه 

والا اینا باشن اونم قبول ندارن 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2740
خدا آدمایی مثل شمارو بیشتر کنه 🥰 حرف منم همینه ، متاسفانه همین الان خیلیا اومدن گفتن این بچه ها حرو ...

هر کی گفته حروم هزار با غلط کرده .اگه حرومن چرا اینقدر برکت با خودشون میارن .چرا یه زندگی رو از این رو به اون رو میکنن .خونه ما به برکت وجودش روشن شد قربونش برم .

هر کی گفته حروم هزار با غلط کرده .اگه حرومن چرا اینقدر برکت با خودشون میارن .چرا یه زندگی رو از این ...

دیگه زیر این پست هرچی از دهنشون در اومد گفتن ، منکه سکوت نمیکنم مقابل همچین آدمایی . 

دقیقا ، همه ی ما از وجود خداییم در جایگاهی نیستیم برای چندتا بچه تعیین کنیم کجای این دنیا جا دارن .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
لوله های رحمم هر دو تا بستست با لاپاراسکوپی هم باز نشد ۳۲ سالمه شوهرم میگه اشکال نداره بچه نمیخوایم ...

خب آی وی اف کن پانکچر میکنن مورولا تشکیل میشه میزارن تو رخم به لوله رحم نیاز نیست که 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

یا الله

به حق تموم آدمایه خوبت

به دلیل آفرینش این جهانت

تا سال دیگه همین موقع یه بچه زیبا و صالح تو دل اسی بزار🥺❤️‍🩹

الهی آمین💚

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

میشه برای سلامتی و خوشبختی خانواده ام یه صلوات بفرستی✨اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم