2737
2739
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132557 بازدید | 1188 پست
خانوم مشکل باروری داره و تاپیک زده از غمش میگه: کامنتا اینه: میلیارد خرج میکنی نمیری از بهزیستی بی ...

والا روان سالم رو که اگر ندارین پس لطفا دور بارداری رو هم خی بکشین

شرط بنام زدن رو هم دیگ هیچ بهزیستی ای نداره

برای سو پیشینه هم اگر سو پیشینه جدی نباشه تحقیق میکنن و حل میشه

مسئله اینه که اون بچهارو نمیخواین و این حرفها همه توجیهه

اون بچها هم خدایی دارن کسی نمیخواد بزور بجسبونشون به شما کاربرا اگر پیشنهادی دادن بخاطر خود اسی و امثال اسی بود ادم زندگیش داغون میشه تو مدت زمان انتظار باروری دیدم تو اطرافیان که میگم ولی وقتی بچه میاری زندگیت رنگ میگیره از انتظار درمیای جریان زندگیت برمیگرده حالا این وسط دوا و درمون رو هم ادامه میدی

ما فامیلمون با همین توجیها داشت زندگیش رو میپاشوند از غم انتظار بچه ولی حالا که بچه اوردن انگار زن و شوهری دوباره عاشق هم شدن و دوران عقدشونه شور زندگی برگشته بهشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افرین منم همینو میگم خیلی خوبه بیاری اگه شرایطش باشه ولی ما نمیتونستیم حسی به بچه ی کسی داشته باشیم

اره ولی خدای نکرده آدم بخاد بین بچه خودشو اون فرقی بزاره ناخودآگاه خیلی گناه داره

چون بخای نخوای مثل بچه ایی که خودت دنیا میاری از گوشت تنته نیست

بعد یه مساله دیگه که خیلیا میترسن

ژن و خصوصیات اخلاقی اون بچه هست که معلوم نیست چجوری بودن پدر و مادرش 

بنظرم کسی میاره که نباید بچه از خودش داشته باشه یا بعدها بیاره

2728

عزیزمممم

ایشالا بزودی دامنت سبز بشه

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
من این کارو کردم با اومدنش برکت آورد .وبعد ۱۳ سال باردار شدم دو قلو 

عزیزم من نمیگم کسی این کارو نکنه میگم اگه در توان ادم باشه خیلی خوبه ولی خیلیا مث خود من نمیتونن اون بچه رو خوشبخت کنن شما تونستی تاثیر مثبتشم دیدی

2740
والا روان سالم رو که اگر ندارین پس لطفا دور بارداری رو هم خی بکشین شرط بنام زدن رو هم دیگ هیچ بهزیس ...

کاملا درسته منم دقیقا همین احساسات رو درک کردم .برای ما هم خیلی آسون گرفتن اصلا بچه آوردن سخت نیست .

والا روان سالم رو که اگر ندارین پس لطفا دور بارداری رو هم خی بکشین شرط بنام زدن رو هم دیگ هیچ بهزیس ...

بحث سر اینه که اون انسانه عروسک نیست که بگن بریم انتخاب کنیم. بیاریم واقعا باید بتونن و دوست داشته باشن در خودشون ببینن که میتونن به بچه ایی که از وجود خودشون نیست محبت کنن .خیلیا نمیتونن

مثلا من خودم بخوام بگیرم بچه بزرگتر میگیرم

چون فکر میکنم بخوام پوشک عوض کنم یا ببریم توالت اصلا نمیتونم بدم میاد

خب ببین یه مادر واقعی نباید اینجور باشه

وای برای بچه خودت میکنی هیچکی بدش نمیاد

ولی خب تو این موردی من گفتم هستن کسایی بد دل نیست و انجام میدن

استارتر عزیز

بنده فرزند ندارم 

البته انتخاب من و همسرم بوده برای زندگی بدون فرزند 

لطفن اگر تصمیم ندارید به سرپرستی فرزند و فقط بارداری خودتون ملاکه، اولن ناامید نباشید و درمان کنید و دومن ، شرط خوشبخت بودن در زندگی و زندگی کردن صرفن فرزند نیست ، با غصه خوردن، خوشی های دیگه تون هم بی معنا میشه و واقعن حیفه 

نتونستم پست های تاپیکتون رو بخونم و فقط با توجه به پست اول اینو نوشتم 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد