2737
2739
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132556 بازدید | 1188 پست
شما دلت بچه میخواد  من فعلا دلم نمیخواد سه چهار ساله عروسی کردیم هیچی کیف میکنم بدون بچه فعلا ...

آخرش ک چی 

وقتی سنمون رفت بالا تنهایی بدون شور بچه اذیت میشیم .

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

دور و برم انقد افراد هستن ازدواج کردن و مشکلی هم ندارن ولی اصلا و ابدا نمیخوان هیچ وقت بچه بیارن چون سر کار میرم این موارد رو بیشتر میبینم.

خواستم بگم تنها نیستی دیگه چند سال دیگه که پیر شدیم ی عالمه پیر زن و پیرمرد تنها هستیم

فک کنم خانه سالمندان کم بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرگز خانم هایی که میلیاردی خرج میکنن برا بچه دار شدن درک نمیکنم این پولا را بدیذ چندتا خانواده را نجات بدی از بدبختی اگه خدا میخواست خودش، میداد بابا بری یتیم خونه بچه بیاری چه کاری اینهمه سختی بکشی حوصله داری بخدا... بچه هم خون والدینش را مگه قراره که کنه بخدا غریبه بهتره 

2731
هرگز خانم هایی که میلیاردی خرج میکنن برا بچه دار شدن درک نمیکنم این پولا را بدیذ چندتا خانواده را نج ...

😐😐😐😐فک کنم پول خودشه و دوس داره برا بچه دار شدن خرج کنه 

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍 
هرگز خانم هایی که میلیاردی خرج میکنن برا بچه دار شدن درک نمیکنم این پولا را بدیذ چندتا خانواده را نج ...

آدم دوست داره بچه خودشو داشته باشه بله خوبه به دیگران کمک کردن ولی از وجود خود آدم باشه اون یه چیز دیگست

میدونی این تا زمانیه که یکی بگه من اصلا بچه نمیخوام، ولی خدا نکنه دیگه دوست داشته باشه بچه بیاره و نتونه بیاره دیگه کرم میفته تو جونش، فقط باید تجریه کنی تا حال اون شخص رو درک کنی وگرنه قابل درک نیست.

مثل اونایی که میرن اورست رو فتح میکنن برای ما قبل درک نیست که یعنی چی

2738

من قصد ندارم بیارم

خداکنه تا اخرش رو تصمیمم پایبند باشم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

چه بچه داشته باشیم چه نداشته باشیم آخرش تو پیری وکوریمون تنهاییم. خانه سالمندان رفته بودیم از طرف دانشگاه رفتیم بازدید، اکثرا از بچه هاشون تعریف میکردن که بچه من خلبانه، یکی میگفت بچه م انگلیسه، یکی میگفت بچه هام خوبن ولی وقت ندارن. خلاصه که بچه هم داشته باشیم نمیشه انتظار داشت تو پیری کنارمون بمونن. 

تو ک شوهر داری من چی بگم ک تنها زندگی می کنم . منم سیزده سال متاهل بودم بچه دار نشدیم جدا شدم 

اون مشکل داشت

گیر مرد عقیم افتاده‌ بودم

تاپیک ها

از زندکی قبلی کفتم

دو سال جدایی

و زندگی جدیدم

و ...

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است
دور و برم انقد افراد هستن ازدواج کردن و مشکلی هم ندارن ولی اصلا و ابدا نمیخوان هیچ وقت بچه بیارن چون ...

بله درسته ولی اگه موقعیتش باشه و آدم مشکلی نداشته باشه سر کار رفتن و درس خواندن مانع بچه داری نمیشه که من هم شاغلم هم بچه دارم هم تو خونه کار میکنم هم بیرون هم به درس بچه میرسم هم تفریح میرم 

میدونی این تا زمانیه که یکی بگه من اصلا بچه نمیخوام، ولی خدا نکنه دیگه دوست داشته باشه بچه بیاره و ن ...

همیشه خواستن یک چیز و خصوصا مشکلی باشه

ولی اینکه نخوای فرق میکنه....

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است