2733
2734
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132902 بازدید | 1188 پست

به راحتی زندگی میکنیم...فقط باید کنار بیای همین! و تهدید رو به فرصت تبدیل کنی یعنی بری دنبال تحصیل 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دنبال تحصیل هم‌میریم ولی چه فایده کار نیست

رشته با بازار کار منظورمه،

مثل پرستاری.

رادیولوژی 

و ....

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
علت اینکه خواهرتون بچه دار نمیشه چیه؟ چند سالشون؟

۳۵ سالشه

چون میگه بچه دست و پا گیره😄

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)

خوشبحال اونایی که توی شهر بزرگ زندگی میکنن. من توی شهر خیلی خیلی کوچیک و کم امکانات زندگی میکنم با مردم بی فرهنگ که حتی توی جمع مردهاشونم بلند میپرسن بچه دارید یا نه. مشکلتون چیه.بچه همسایه اومده بود خونمون،پدرش اومد دنبالش و تمام جملاتش کنایه و زهر بود. اونهایی که بچه تو راهی دارن یا بچه های کوچیک به شوهرم کنایه میزنن.مردهاشونا...

از مادرمم به اندازه یک استان دورهستم.سن هم بالاست.

بماند که زنها چه ها نگفتند با زبانشان.

و من که نمیدانم مادر شدن چیست. 

و من که در حال دور شدن از همه هستم چون همه نگاه بد دارند.

و من که از کابوس دیدن و اشک ریختن خسته شدم.

و من که حتی ذره ذره ناخواسته از خدا هم دور میشوم..

سلام بر دلهای خسته از انتظار،سلام بر مادرانی که در دل مادر شدند اما مادر نیستند.من مادر خواهم شد.۱۴۰۳/۰۳/۰۷@

سلام عزیز🔅

یه سورپرایز برات دارم🥳🌱

گروه تخصصی وایتا کامل شد!🤩

💠 ما یه تیم متشکل از پزشک و مشاور سلامت، و کارشناس محصولیم که مکمل های تخصصی رو بر اساس نیاز شما بهتون معرفی میکنیم.🥰 مکمل هایی که بر پایه ژل رویال و گیاهان دارویی هستن و بطور ارگانیک به رفع مشکلتون کمک میکنن.✨

⭐️ طرح ویژه ای ک فعلا داریم فالو کردن مصرف کننده هامون تا گرفتن جواب از مکمل هست!💪🏻

💯 اگه تهران تشریف داشته باشید ارسال فوری انجام میشه.

💯 اگه همزمان نیاز به اقدام خاصی در جای دیگه داشته باشید بهتون معرفی میشه.

💯 اگه آزمایشی برای پیگیری ش نیاز داشته باشید پزشکمون براتون میزنه تو سیستم.

💯 و همه این خدمات در حال حاضر رایگان هست!!!

💠 گواهی ها و افتخارات این محصولات شگفت انگیز رو حتما از لینکمون ببینید ✅ ®Vast vision

ارتباط با مشاوران گروه وایتا

ا┅━━━━✦━━━━┅ا

لینک توی امضا رو ببیین

پاکسازی ✦ تقویت ایمنی ✦ دیابت ✦ صرع ✦ میگرن ✦ سنگ کلیه ✦ سینوزیت ✦ روماتیسم ✦ باروری ✦ سرفه ✦ پروستات ✦ یائسگی ✦ ضعف بیماری ✦ ورزشی ✦ چربی‌سوزی ✦ گوارش ✦ تقویتی کبد ✦ زخم بستر ✦ سوختگی ✦ آکنه ✦ ریزش مو ✦ آلرژی ✦ کبدچرب ✦ افسردگی و ...

https://siblink.ir/vita_progroup
دنبال تحصیل هم‌میریم ولی چه فایده کار نیست

چرا کار نباشه اولش سخته باید از کارهای پایین شروع کنی اما بالاخره درست میشه 

سنم از شما خیلی بالاتره از روی تجربه میگم ببین دوستای هم دانشگاهی خودم اول همشون از منشی گری شروع کردن الان اوناییکه طاقت اوردن مدیر مالی شدن حالا رشته من چون مدیریتی بوده از رشته خودم بهتر اطلاع دارم اینکه از اول کار خوب بخوای نمیشه شما رزومه خوب جمع کن قطعا کار خوب پیدا میشه اما چند سال باید پایینترین سطح شغلی داشته باشی بعد در کنار تحصیلات دانشگاهی مهارت هایی رو هم یاد بگیری 

الان کشورهای دیگه هم با مدرک دانشگاهی صرف کار سطح پایین میدن در کنار شغل باید کالج رفت دوره های کوتاه مدت تا مهارت بدست آورد بعد از چند سال به شغل خوب هم میرسین 

تقریبا هم سن هستیم ولی منم‌نظرم اینه بچه رو ما به این دنیا میاریم آینده بچه خیلی شرطه بتونی تامین کن ...

از ایندش فکر نمیکنم مشکلی داشته باشن

جفتشون شاغلن و تو این ۱۵ سال همه چی جمع کردن

خونه خوب ، ماشین خارجی ، ویلا 

برای یه دونه بچه تامین هستن از هر لحاظ

ولی خب خواهرم خیلی کمال گراست نسبت به خودش

دوست داره تو هر حوزه ای بهترین باشه و به حد اعلی یاد بگیره

اینکه به قول خودش بچه جلوش رو میگیره

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
2706