2737
2734
عنوان

دوستان سوال دارم درمورد مهریه

111 بازدید | 27 پست

اگه مردی قبل از اینکه زنش مهریشو گذاشته باشه اجرا وکالت تام یه زمینی روبه زنش داده باشه میتونه دوباره زمین رو از زنش پس بگیره یا مثلا بگه جای مقداری از سکه ها بهش دادم و مهریشا کمتر بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اگه وكالت تام بدون عزل وكيل ( بلاعزل) باشه 

تا شما محضر نري و خودتو عزل نكني نميتونه پس بگيره اما اگه بينتون قولنامه نباشه پول رد و بدل نشده باشه و يا هديه داده باشه توي دادگاه با وكيل ميتونه پس بگيره 

2728
نه اگه وكالت تام بدون عزل وكيل ( بلاعزل) باشه  تا شما محضر نري و خودتو عزل نكني نميتونه پس بگي ...

یکی از اقواممون وکالت تام داده  الان دیگه یعنی زمین به نام زنش هس  نمیتونه از زنش پس بگیره؟

2740
وکالت واگذاری هستش یا کاری؟بعد جدا از وکالت فروش نامه یا مبایعنامه نداری؟

وکالت فروش هم داره والله درست خبر ندارم خودش هم نمیدونه چیکار کرده حتی وکالت فروش اجناسش هم داده

یکی از اقواممون وکالت تام داده  الان دیگه یعنی زمین به نام زنش هس  نمیتونه از زنش پس بگیره ...

اگه قولنامه و يا نوشته اي بينشون نبود در قالب حبه و هديه داده شده ، من شنيدم ميشه پس گرفت با شكايت و دادگاه و اينا ! بازم از يك وكيل زنگ بزنين بپرسين 

وکالت فروش هم داره والله درست خبر ندارم خودش هم نمیدونه چیکار کرده حتی وکالت فروش اجناسش هم داده

وکالت عادی یعنی وکیل کارای اداری حق خرید فروش نداری اما اگه وکالت تام اختیار داشته باشی حق امضا داری و خرید فروش هم داری باید بدونی نوع وکالت چی هستش خود وکالت دهنده میتونه وکالت یکطرفه ابطال کنه