2737
2734
عنوان

چرا به عربی که مال عربستان میگن عرب ولی به یک عراقی نمیگن عرب؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 55 پست
من سوالو بعد فهمیدم منظور عرق بود🤣

گفتم بهت منظورش عرقه

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چون عرب ها برای خود عربستانه

بقیه کشور ها فقط بخاطر نفوذ اسلام عرب زبان شدن و ابدا عرب نیستن

“ از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم احساس میکردم‌ >>>”           —-«فاقد عقیده💭 ، دارای نظر🃏»—-
حالا چرا؟؟؟

جوک هست عزیزم جدی نگیر

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
به اونا هم میگن عرب  کی گفته نمیگن عرب پیام رو اشتباه نوشتی میگه چرا به عربستانیا میگن عرب ولی ...

😂😂😂😂داشتم گریه میکردم ولی با دیدن پیامت زدم زیر خنده

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!
2740

ببین هر دو عرب زبان هستن

ولی خب طرف اهل عراقه بهش میگن عراقی

اهل عربستانه میگن عرب

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
😂😂😂😂داشتم گریه میکردم ولی با دیدن پیامت زدم زیر خنده

خدا نکنه گریه نکن 🥹

چرا دیگه مثلا میگیم این عراقی ولی نمیگیم عرب

عرب زبانشونه کشورشون نیست که 

مثلا به ما هم میگن ایرانی هم فارس میگن

به عراقی ها هم هم عراقی میگن هم عرب

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2706