2752
2734
عنوان

طبقه اول یا دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 48 پست

طبقه دوم و انتخاب میکنم

دوست ندارم توالت مردم رو سرم باشه

طبقه دوم حریم خصوصی بیشتری داره

پایین و میشه دید و متوجه شد خیلی چیزا رو

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اول انتخاب کن نگاه نکن الان جوونین چند سال دیگه زانو درد امونتون رو میبره پله خیلی بده

منم همین میگم الانم سخته روز چندبار بالاو پایین کنم

عضو گروه بامداد خمار. وزن اولیه۶۵. وزن الان۶۱  وزن هدف ۵۴ 
دوم کلن بهتره.. ویو ش بهتره..کسی رو سرتون نیس...در رو باز بزارین کسی رد نمیشه... منتها اگه با راه پ ...

طبقه پایین حیاطش نصف کردن از وسط یعنی از تو حیاط ما رد نمیشن اره منم فقط با پله کنار نیومدم

طبقه دوم ‌‌بهتره . سر و صدای طبقه بالا رو نداری .‌بچه ها طبقه بالا بدو بدو نمیکنن  .‌مهمون داشت ...

کلا دو طبقه هستش ویلایی 

من چون خواهر شوهرم و دومادشون با هم شریکی درست کردن دیدم بحث کردن سر طبقات و اول رو بردن

طوری هم ساختنش که اصلا دید نداره چون نرده و دیوار خورده

ولی متنفرم از پله

اگه پله نبود فرقی نداشت چون تازه سر پارکینگ طبقه دوم هم میشد حیاط بالا و دلبازترش میکرد

طبقه پایین حیاطش نصف کردن از وسط یعنی از تو حیاط ما رد نمیشن اره منم فقط با پله کنار نیومدم

خوب پس از تو حیاطتون هم میتونید یه بالابر ب ساختمان بزارین...ولی اگر امنتیتتون اوکی هست

اگه بچه داری طبقه اول بهتره چون بچت باخیال راحت بدو بدو میکنه ولی طبقه دوم باشید باید مراعات کنه و اینکه طبقه اول خوبیش اینه دسترسیش به حیاط بهتره راحت میتونید برید حیاط ولی طبقه دوم باشی عملا با وجود پله ها حیاط نمیتونید زیاد برید .من بودم طبقه اول رو انتخاب میکردم چون پله هاش هم زیاده