2737
2739
عنوان

دوستی

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 36 پست

اونی که قصدش ازدواج باشه صاف باخانوادش میاد پیش خانوادت. یا باید واقعا سلیطه باشی و بلد باشی چیکار کنی پسره بیاد جلو. اوناییم که میگن قصدمون ازدواجه بیاین اشنا شیم هم اکثرا دروغ میگن‌ .چون خیلی دخترا اهل وقت گذردنی نیستن این حرفارو میزنن دختره گول بخوره.

به حرف مردا نگاه نکنیم به رفتارشون و اینکه چه چیزی رو براتون فدا میکنن دقت کنین. الکی هم عاشق نشین.

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی تو رابطه نرن که همو نمیشناسن حرفتون چقدر غیر منطقیه

منظورم اینکه ادمی که میگه من قصد ازدواج ندارم خو تهش معلومه دگ چرا باید دخترع وقتشو بزار برا رابطه هیچ عزیزم

بعضیا قصد ازدواج دارن چ آقا چ خانوم بعضی ها هم خیر 

نظر من برای هر دو طرفا هم ازدواج هم دوستی اینکه چهارچوب باشه ک ت رابطه اینطوری ارزشش طرف حفظ میشه

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2731
به نظرم یک دختر باهوش و زیرک، ازدواج را می سازه و روابط بی هدف را ادامه نمیده ... موضوع این هست که ...

خب اگه رابطه جنسی نباشه چی خب دختر باید خودشو حراج نکن تو رابطه دوستی یه خط قرمزایی داشته باشه خیلی راحت بودن ک خوب نیست

پس چطور بشناسی طرفو دوستی خیلی بهتر میشه شناختش

گفتم ب دوستمون منظورمو عزیزم

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
اره دقیقا وقت هدر کنن بنظرت همون روزای اول باید بهش گفت یا حداقل بزاری یه ماه بگذره چون زود نمیشه گف ...

خیلیا از سرو وضعشون مشخصه چجوریه ولی بعضیام حرفه این.

آره یک ماه خویه

اصلا باید بپرسین هدف شما از این رابطه چیه، اگرم طرفت بخوادت زیر ۲ سال میاد خواستگاری 

اصلانم توی رابطه؛ زیر کارای جنسی نرین حتی در حد کوچیک چون ضربه بدی به جا میزاره. بهشم خیلی دقت کن وه بیینی چجور آدمیه

معمولا توی ۳ ماه میتونی خود واقعیشون رو ببینی 

و چون توی رابطه تا چند ما توی یکسری هیجانات خاص به وجود میاد که مرحله اولش ۱ ماهه

وابسته هم نشو چون هیچ چیز قطعی نیستحتی اگه نامزد کنین 

اونی که قصدش ازدواج باشه صاف باخانوادش میاد پیش خانوادت. یا باید واقعا سلیطه باشی و بلد باشی چیکار ک ...

یعنی بعد چند روز اشنایی سریع میاد خواستگاری خیلی زوده ک حتی واسه دخترام زوده چون کامل همو نشناختن

2738
خب اگه رابطه جنسی نباشه چی خب دختر باید خودشو حراج نکن تو رابطه دوستی یه خط قرمزایی داشته باشه خیلی ...

متوجه نشدم 

من که گفتم خط قرمز داشته باشه دیگه 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
منم همینو میگم 

👌👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
یعنی بعد چند روز اشنایی سریع میاد خواستگاری خیلی زوده ک حتی واسه دخترام زوده چون کامل همو نشناختن

ببین ماها نمیتونیم بشناسیم. چیزی که یه دختر تو دوسال دوستی با یه پسر نمیفهمه پدرت به راحتی با دو جلسه حرف زدن با هم جنسش متوجه میشه. وقتی یه پسر بفهمه دختره خانواده داره و مخصوصا پدرش پشتشه یا کلا جلو نمیره یا وقتی میره مردانه میره و هرشرطی رو قبول میکنه. 

درهر دو صورت برد با دختره. ولی وقتی دختر با پسر دوسته پسرا زرنگن قلق دختره رو بدست میارن تا پوان بگیرن و دختره به هردرخواست اونا باشه باشه بگه.

خودتونو اذیت نکنین. با صدسال رفت و امد قربون صدقه رفتن نمیتونین جنس مخالف رو بشناسین. از خانوادتون کمک بخواین و قبل عاشق شدن حتما پیش مشاور درست درمون برین. اونا با مطرح کردن سوالای درست شخصیت واقعی طرف رو رو میکنن

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام
2706