2733
2734
عنوان

ماشین ظرفشویی رومیزی کیی دارع؟

79 بازدید | 13 پست

می‌خوام ماشین ظرفشویی بخرم برای مصرف روزانه دونفریم هشت نفره بخرم؟یابزرگ 

برای مهمونی نمی‌خوام چون مهمون بیشتر از سه نفر برام نمیاد برای روزانه می‌خوام فقط واینکه قابلمه ام توهشت نفره جامیشه؟

اسمم سیندخت هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من قابلمه ها جدا میشورم تو سینک به نظرم قابلمه خراب میشه داخل ماشین

من خیلی قابلمه تعداد زیاد استفاده میکنم بیشتر برای اینکه از دست شستن همین قابلمه ها راحت بشم ماشین ظرفشویی میخوام

من همش برای شش نفر غذا درست میکنم 

یعنی نچسب اونا رو خراب میکنه؟

من خیلی قابلمه تعداد زیاد استفاده میکنم بیشتر برای اینکه از دست شستن همین قابلمه ها راحت بشم ماشین ظ ...

به نظرم خراب میکنه من هیییچ وقت تا الان نزاشتم به نظرم تو دستور العملش هم عدم استفاده است ولی مطمئن نیستم عزیزم🤔

به نظرم خراب میکنه من هیییچ وقت تا الان نزاشتم به نظرم تو دستور العملش هم عدم استفاده است ولی مطمئن ...

خب پس ماشین ظرفشویی بدرد من نمیخوره آخه من بشقابا رو خیلی سریع میشورم فقط حوصله قابلمه رو نداشتم 

خب پس ماشین ظرفشویی بدرد من نمیخوره آخه من بشقابا رو خیلی سریع میشورم فقط حوصله قابلمه رو نداشتم&nbs ...

عزیزم کلا در مجموع ماشین ظرفشوییی وسیله خیییلی مهمی نیست به قول شما ظرفا را که تو ۲/ ۳ ساعت میخاد بشوره  تو فوقش نیم ساعت خودمون میشوریم دیگه منم زیاد حوصلم نمیشه اول ظرفا رو پاکسازی کنی قر و فر و فلان بعدددد ماشین  بیاد بشوره زحمت میکشه والا🤨

2738
عزیزم کلا در مجموع ماشین ظرفشوییی وسیله خیییلی مهمی نیست به قول شما ظرفا را که تو ۲/ ۳ ساعت میخاد بش ...

وایییییی چییی دو سه ساعت میکشه؟؟؟ 

ههوووففف 😁 خداییش توی ده دقیقه‌ای همه ظرف رو میشورم فکر کن انداره ۶ نفر وسیله رو میشورم 

توی خونه ما جدا از بزرگترا بچه هام روزی چند بار ریز ریز غذا میخورن برای همین همش ظرف توی سینک هست خانواده شوهرم یه جورایی پیش من هستن 

اون موقع که آدم داره آشغالهای ظرفا رو میگیره یه لحظه سریع میشوره دیگه

وایییییی چییی دو سه ساعت میکشه؟؟؟  ههوووففف 😁 خداییش توی ده دقیقه‌ای همه ظرف رو میشورم فکر کن ...

دقیقا 

میگم کلا وسیله مهمی به حساب نمیاد من هر دوماه یبار  لیوانا بشقابا قوری رو میزارم داخلش میشوره خیلی شفاف میشه والا  روزانه خودم میشورم

دقیقا  میگم کلا وسیله مهمی به حساب نمیاد من هر دوماه یبار  لیوانا بشقابا قوری رو میزارم د ...

ممنونم عزیزم❤️❤️

چند باری میخواستم خیلی شوهرمو تحت فشار ببرم تا بخره ولی آقام میگفت بزار  کارهای واجب تر رو انجام بدیم

الان خدا رو شکر میکنم که نخریدم 😁 

بزرگ بخر.

کوچیک بنظرم اصلا به درد نمیخوره.

دو سه روزی یه بار ظرفات که جمع شد روشن کن بشوره.

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
به نظرم خراب میکنه من هیییچ وقت تا الان نزاشتم به نظرم تو دستور العملش هم عدم استفاده است ولی مطمئن ...

قابلمه تفلون من میذارم خوب میشوره.

ولی چدن نه.کلا سیاه میکنه چدن رو.

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍