2733
2739
عنوان

همش نامزدمو خورد میکنم 😩

177 بازدید | 14 پست

چند وقته هرکارررر می‌کنه رو مخمه یکسره اعصابم خورده 

هی میزنمش یا حرفای چرت میزنم که اذیت بشه 😭دست خودم نیست این چند روز هی واسم دسته گل می‌فرسته هی میاد دنبالم برام کتاب میخونه میبرتم بیرون کارامو می‌کنه خیلی کمکم می‌کنه تا آروم بشم اما دست خودم نیست خیلی دلشو میشکونم وقتی دیگه خیلی ناراحت میشه از حرفام و از ناراحتی سرشو میندازه پایین دلم ریش میشه سریع بغلش میکنم اما باز تا یه کاری می‌کنه نمی‌دونم چرا انقد حساس شدم سریع عصبانی میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا ناراحتی دلیللل؟؟؟

نمی‌دونم بخدا حتی نزدیک پریودیمم نیست که بگم بخاطر اونه،دلم میخاد هرچی میگم همون لحظه برآورده بشه 

تا یکی یه حرفی میزنه هرجور که میخام معنیش میکنم برای خودم و دعوا راه میندازم

2740
یا دوستش نداری یا خیلی عصبی و کنترل روی خودت نداری

خیلی دوستش دارم اما چرا آخه انقد عصبی شدم چند وقته😭تا ناراحت میشه خودم سریع گریم میگیره پشیمون میشم از رفتارم اما دو دقیقه بعد همون وضع قبلی

نمی‌دونم بخدا حتی نزدیک پریودیمم نیست که بگم بخاطر اونه،دلم میخاد هرچی میگم همون لحظه برآورده بشه&nb ...

نبخداا مطمئنم یه مشکل داری که بخاطرش ناراحتی بگو عزیزم پبش کسی‌نمیگیم🥲😂

هیی دنیارو میبینی یکی آرزوشه طرفش یه بار بهش محبت کنه یا بگه دوست دارم بعد از این طرف تو پسره انقده میخوادت بعد محلش نمیدی

احترام هرکس دست خودشه و نامزدت به خاطر دوس داشتن زیاد یا بی تجربگی و عدم اعتماد بنفس داره راهو اشتبا ...

الهی بمیرم براش😭خیلی اذیتش میکنم 

بعد بهش میگم میترسم با این رفتارام از دستت بدم میگه دیوونه ای مگه من تورو ول میکنم 

اما خب وسط دعوا ها وقتی هی میزنمش و غر میزنم گاهی میگه خیلی داری خوردم می‌کنی دلم می‌شکنه 😩خیلی ناراحتم نمی‌دونم چیکار کنم درست بشم 

نبخداا مطمئنم یه مشکل داری که بخاطرش ناراحتی بگو عزیزم پبش کسی‌نمیگیم🥲😂 هیی دنیارو میبینی یکی آرز ...

چرا بابا محلش میدم منم کم نمیذارم براش اما خیلی زود عصبانی میشم ازش😢

خیلی دوستش دارم اما چرا آخه انقد عصبی شدم چند وقته😭تا ناراحت میشه خودم سریع گریم میگیره پشیمون میشم ...

اینجوری دلزده اش میکنی

بگرد مشکل پیدا کن

شاید ویتامینی توی بدنت کمه

یا برو پیش روانشناس

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

سلام دختر خوب

شاید بهتر باشه ریشه این رفتار رو پیدا کنی

بشینی قشنگ فکرکنی که چی میشه که اینطور عصبی میشی

و اینم بگم که تو زمان کوتاهی داری برای درست کردن رفتارت

همسرت تا یه جایی ظرفیت داره تحملت کنه از یه جا به بعد ممکنه رفتارش چندین برابر بدتر از الان بشه 

چون مدام سرکوب شده و اقتدارش شکسته شده پیشت

خودت بهتر میدونی باید چه رفتاری داشته باشی 

اول از همه سعی کن دستت رو کنترل کنی(چون نوشتی میزنی) وقتی عصبانی میشی حالتی که داری تغییر بده نفس عمیق بکش قبل از اینکه واکنش نشون بدی و حرفی بزنی تا ده ثانیه بشمر آروم نشدی پاشو برو آب بخور یکمی قدم بزن به یه چیز دیگه سعی کن فکر کنی

و همه اینکارهارو باید چندین بار تمرین کنی تا برات جا بیفته و بتونی عصبانیتت رو کنترل کنی 

من تو دایرکت یه لینکی میفرستم اونجا میتونی کمک بگیری

2706