2737
2739

کسی که با مشاور کنکورش وارد رابطه میشه دانشگاه برو نیست.. تهش بر اساس سوابق بره دانشگاه..

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کسی که با مشاور کنکورش وارد رابطه میشه دانشگاه برو نیست.. تهش بر اساس سوابق بره دانشگاه..

واقعا درس گفتی

در ضمن مشاوری که بخواد با دانش اموزش رل بزنه

نشون میده که اصلااا ادم حرف ای در کار نیست

بهتره باهاش ادامه ندی

میشه لطفا تاپیک‌هام رو گزارش بزنید♡

یه جوری میگی مشاور کنکور انگار رشته تخصیصیشون اینه

دیوار رو باز کن ببین چطوری مث راننده اسنپ مشاور کنکور استخدام میکنن

حتی با دیپلم

نوشتن سابقه کاری اصلا نمیخواد! 

ینی فقط یه سیم کارت بهت میدیم شارژش میکنیم بهت یاد میدیم چجوری به پشت کنکوریا مشاوره بدی

2740
واقعا درس گفتی در ضمن مشاوری که بخواد با دانش اموزش رل بزنه نشون میده که اصلااا ادم حرف ای در کار ...

خب الان دختر دبیرستانی میشناسی رل ن کراشم نزده  باشه رو مشاور و استاد کنکورش ؟ مذهبی منطورم نیستا

خب الان دختر دبیرستانی میشناسی رل ن کراشم نزده  باشه رو مشاور و استاد کنکورش ؟ مذهبی منطورم نیس ...

عزیزم من خودم خیلی وقته دبیرستان رو تموم کردم

خیلی هم ادم قرتی هستم

و حتی خیلی از دوستام هم همینطور

ولی رل نزدم

برای دوستی چندماهه هم هر کسی لیاقت نداره

میشه لطفا تاپیک‌هام رو گزارش بزنید♡
2706