2733
2739
عنوان

ازدواج به نفع کیه ؟

255 بازدید | 26 پست

ازدواج به نفع زن نیست ، فک کن کارای منزل و خونه  اگه بیرون انجام بدی حقوقش ۱۵ملیون ، نیاز جنسی مرد برآورده میکنی ، اون هم کم کم ماهی ۱۵، بچه میاری  هر یدونه بچه بیرون با رحم اجاره ای ۴۰۰ملیونه ، آخر سر هم خونه هم ماشین  برای مرد ،

بعد تازه بچه هم برا مرد

بعد تازه باید غرغر مادرشوهر خواهرش هم تحمل کنی 

تازه خیلی مردا زنشون کتک هم میزن ، از خونه هم بیرون میکنن یا خیانت میکنن، 

زن یه کلفته برا مردا 

یه دلیل بیارین قانع بشم که اینطور نیست؟

اگه میگید زن مهریه داره اما در عوضش مرد حق طلاق داره ،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رابطه جنسی متعدد رو با رابطه جنسی با همسر یکی میدونی و روش قیمت میزاری؟ بعدم رابطه جنسی یه رابطه دو طرفه س منتی سر همسر نیست!

فرزند اوری هم ب صورت مساوی هم برای مادره هم پدر رحم اجاره ای بچه دنیا بیاد ازت میگیرن میبرن بزرگش میکنن مگه تو بچه خودتو دنیا بیاری اینکارو میکنن باهات؟ 

اگه شاغل باشی کارای منطل بین خودتو اقا تقسیم میشه اگ خونه دار باشی کل مخارجت با همسر هست خب اینم ی نوع حقوقه!

شما اگر عاشق بشی این محسبات مسخره رو نمیکنی!

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          
2740
رابطه جنسی متعدد رو با رابطه جنسی با همسر یکی میدونی و روش قیمت میزاری؟ بعدم رابطه جنسی یه رابطه دو ...

قانون بچه برای مرده آلن این همه آدم طلاق گرفتن بچه شوهرشون برداشته پس. چیه

نیاز جنسی که دوطرفه ست و بیشتر،به نفع و لذت زنه تا مرد

کار و اسایش خونه رو هم که هر دو دارن استفاده میکنن باز زن بیشتر ، چون خانمها ذاتا علاقه به داشتن خونه و جینگیل مینگیلش دارن

بچه هم که هر دو رو پدر مادر میکنه ، زن فر که نیست خودشم نقش داره داره مادر میشه و احساس و عاطفه اش تامین میشه و سرکوبش افسردگی و استرس و حس خلاء میاره با بالارفتن سن

مرد هم داره بدبختی میکشه خرج خونه میده و مسئولیت همه چی با اونه

عجب