2737
2739
عنوان

با شوهرم قهر کردم

355 بازدید | 13 پست

امروز داشتم میرفتم سرکار تو راه تصادف کردم زنگ زدم شوهرم گفتم تصادف کردم خودشا رسوند خیلی نگران بود و برای اینکه من دیرم نشه ماشینش را بهم داد از سرکار که اومدم اعصابم بهم ریخته بود رفتم خوابیدم اومد گفت چت شده گفتم خسته ام حوصله ندارم برو بیرون الان نشسته رو به روم اما انگار خیلی ناراحت شده چیکار کنم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید درکت کنه چون همه ی آدمها یه وقتی اینجوری میشن اما شما یه معذرت خواهی کن بگو حالم خوب نبود

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
2728

قهر قسمت چندمه؟

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

چرا حس میکنم شوهره اینو نوشته🤣

هیچی به روال زندگی روزمره تون ادامه بدین

🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿آنقدردردل‌ریختم‌که‌اضافه‌هایش‌از‌چشمانم‌میریزد💫 

بوس وبغل

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
2738

چقدر قدر نشناسی تو.... شوهر من بعد ده سال ازدواج یه ماه پول کم آوردم آبروم برد تا یه تومن بهم بده.... فکر کن من ده سال هیچ پولی ازش نگرفته بودم پس اندازمم بهش داده بودم بعدش زورش میومد بهم اندازه رفت و آمد پول بده گرچه همش هم خرج خونه کرده بودم.... قدر همسرت رو بدون که اینقدر هوات رو داره

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
الان هر شوهر دیگ ای بود ابرو ریزی میکرد  فقط برو خداتو شکر کن بخداااااااااا

خیلی فهمیده اس همیشه درکم می‌کنه اما امروز علاوه بر تصادف هم یکی از مریض هام حالش بد شده بود اصلا یه وضعی بود امروز که نگو خدارا شکر به خیر گذشت