2777
2789

من یه موقع ها که وقت ندارم سشوار بکشم به موهام روغن نارگیل میزنم

چند روز پیش روغن نارگیلم‌ افتاد و شکست 

روز بعدش میخواستم برم سرکار رفتم دوش گرفتم خیلی هم دیرم شده بود گفتم بزار برم تو اتاق خواهرم ببینم چیزی داره به موهام بزنم

یکم تو وسایلش گشتم دیدم یه قوطی خوشگل خارجکی هست و روش خارجی نوشته روغن آرگان‌ تو دلم گفتم ایول عجب چیزی پیدا کردم 

یه عالمه خالی کردم رو دستم و موهامو باهاش ماساژ دادم یهو دیدم خدایا چه بوی روغن زیتونی میاد 🤦🏻‍♀️

خواهرم روغن زیتون بو دار ریخته بود تو قوطی 🤕

منم موهام بلنده انقدرم زیاد زده بودم قشنگ بو پخش شده بود بعد موهامم‌ به طرز وحشتناکی چرب شده بود 🥶

اومدم درستش کنم یه عالمه عطر زدم به موهام بدتر بوی عطر و روغن زیتون قاطی شد 😭

ولی در عوض یاد گرفتم بی اجازه به وسایل کسی دست نزنم 😅

ماییم‌ که بی هیچ سرانجام خوشیم ...

صحیح فرماید یدید

███ فرشته عذاب    🇸🇾 Sirya -----> 🇮🇷 IR    ‌‌ ‌                 ‌   أَعْدَدْتُ لِکُلِّ هَوْلٍ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ وَ لِکُلِّ هَمٍّ وَ غَمٍّ مَا شَاءَ اللَّهُ وَ لِکُلِّ نِعْمَةٍ الْحَمْدُ لِلَّهِ وَ لِکُلِّ رَخَاءٍ الشُّکْرُ لِلَّهِ وَ لِکُلِّ أُعْجُوبَةِ سُبْحَانَ اللَّهِ وَ لِکُلِّ ذَنْبٍ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ وَ لِکُلِّ مُصِیبَةٍ إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ وَ لِکُلِّ ضِیقٍ حَسْبِیَ اللَّهُ وَ لِکُلِّ قَضَاءٍ وَ قَدَرٍ تَوَکَّلْتُ عَلَى اللَّهِ وَ لِکُلِّ عَدُوٍّ اعْتَصَمْتُ بِاللَّهِ وَ لِکُلِّ طَاعَةٍ وَ مَعْصِیَةٍ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ   . اللَّهُمَّ اجْعَلْ صَلَوَاتِ مَلَائِکَتِکَ وَ حَمَلَةِ عَرْشِکَ وَ جَمِیعِ خَلْقِکَ وَ سَمَائِکَ وَ أَرْضِکَ وَ أَنْبِیَائِکَ وَ رُسُلِکَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتی سر کار با این موهات ؟؟

یا دوباره رفتی حموم

بیا دوستم ،بیا باهم بی خیال شیم ،بیخیال هر مشکلاتی ،بیا هر  لحظه  روی  بدبختی هایمان کلیک  نکنیم ،کمی روی  دلخوشی هایمان کلیک  کنیم ،بیا باهم ذهنمان را آزاد کنیم مانند پروانه ای که از پیله اش آزاد شده و به گذشته فکر نمی کند که در پیله زندانی بوده بلکه  زمان حال برایش مهم است  ،گذشته و بدبختی ها دیگه گذشت ،بیا دوستم❤️‍🩹🖤 اگه میتونی برام سه تا صلوات بفرست ،منم برات حمد بخونم ،اگه صلوات فرستادی حتما ریپ بزن وبهم بگو
رفتی سر کار با این موهات ؟؟ یا دوباره رفتی حموم

نه دیگه وقت نداشتم برم حموم 

ساعت یازده مشتری داشتم یه ربع به یازده این بلا رو سر خودم آوردم مجبور شدم همونجوری برم 🤣

نه دیگه وقت نداشتم برم حموم  ساعت یازده مشتری داشتم یه ربع به یازده این بلا رو سر خودم آوردم م ...

🤣😂😆 خوبه بوشو اگه مشتری نفهمیده

منم موهام یه ذره بلنده بعضی وقتا نمیرسم صاف کنم

دوست دارم پسرونه بزنمش ولی نمیزارن

بیا دوستم ،بیا باهم بی خیال شیم ،بیخیال هر مشکلاتی ،بیا هر  لحظه  روی  بدبختی هایمان کلیک  نکنیم ،کمی روی  دلخوشی هایمان کلیک  کنیم ،بیا باهم ذهنمان را آزاد کنیم مانند پروانه ای که از پیله اش آزاد شده و به گذشته فکر نمی کند که در پیله زندانی بوده بلکه  زمان حال برایش مهم است  ،گذشته و بدبختی ها دیگه گذشت ،بیا دوستم❤️‍🩹🖤 اگه میتونی برام سه تا صلوات بفرست ،منم برات حمد بخونم ،اگه صلوات فرستادی حتما ریپ بزن وبهم بگو
🤣😂😆 خوبه بوشو اگه مشتری نفهمیده منم موهام یه ذره بلنده بعضی وقتا نمیرسم صاف کنم دوست دارم پسرون ...

خودم بوش تو بینیم‌ مونده بود داشتم خفه میشدم 

ولی به بقیه میگفتم میگفتن خیلی شدید نیست😄

ببین کوتاه نکن روغن نارگیل بگیر از حموم که میای همونطور که موهات خیسه شونه کن بعد روغن نارگیل بزن موهاتو ازپایین تو دوتا دستت بگیر بیار بالا و یکم فشار بده یه فر ملیح خوشگلی میشه 

یا روغن نارگیل بزن بباف بعد که باز میکنی قشنگ میشه 

یا بباف بعد آروم باز کن و روغن بزن😄