2737
2739
عنوان

نی نی سایت ،چه خوب که هستی

151 بازدید | 14 پست

اسمش را چاپلوسی نزارید.

حس خوبیه که بدون اینکه بیرون بری با هموطن هات درد ودل میکنی ویا نظر سنجی میکنی.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)

👍

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگر انقدر برای خودمون ارزش قائل بودیم برنمیگشتیم هست که کلی اپشن داره 

عزیزم الان قل و زنجیر بستن به پاهاتون؟ خب شما برید چیکار به ارزش بقیه دارید:/

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
اگر انقدر برای خودمون ارزش قائل بودیم برنمیگشتیم  هست که کلی اپشن داره

اصلا نا حالا اسمش را نشنیدم.

از آپشناش بگو تا مشتری بشیم.

2740
باشه همینجا هم خوبه بعدسم تبلیغ سایت دیگه ای نکن دوست عزیز 

تبلیغ نمیکنم چیزی برای من نداره تبلیغ کنم منم دیروز تازه عوضش شدم فقط دلم میسوزه لیاقت ما جاییه که صدات و مستقیم مدیرش بشنوه و  آدم حسابت کنه جواب بده 

دی عزیزم اونجا تاپیکشو قفل کرد  اینجا جوابتو دادم 🤣😂

ممنون. اول حدسم به مهر رفت.

تقریبا خصوصیات ماههای اول هر فصل و وسط و آخر  مشابه هست.

مثلا فروردین، تیر ،مهر ودی تقریبا همه تلاش زیادی می کنند وخیلی مستقل زندگی می کنند.

موفق باشید در همه مراحل زندگیتون.    

ممنون. اول حدسم به مهر رفت. تقریبا خصوصیات ماههای اول هر فصل و وسط و آخر  مشابه هست. مثلا فرو ...

قربانت برم عزیزم

چه جالب

نمیدونستم

مرسی گلم

عزیزم

دیگه تو زندگی فقط باید به خودت تکیه کنی 

شما هم موفق باشید

گلم

عزیزم

❤️🌿🍁🌺💔💚💋❤️❤️😘🥰❤️🌹🌿🌹🌿🌹❤️🍁🌺😘🌹🤩🥀🌿🥀🌹⚘️

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم