2733
2734
عنوان

تروخدا بیاین جواب بدین

41 بازدید | 6 پست

با شماره یکی از اعضای خانوادم میخام تلگرام دانلود کنم. اون طرف تلگرام نداره. اون طرف متوجه میشه اگه پیامی برام توو تلگرام بیاد؟ بجز اون کد اول که پیامک میشه 

اگه بعدها نصب کنه چطور؟ میتونه پیامها رو ببینه؟

اگه میخوای ببینی کس دیگه ای ام توی اکانت هست یا نه،برو توی بخش حریم خصوصی و برو قسمت نشست های فعال،اگه مدل گوشی دیگه ای غیر از گوشی خودت اونجا نوشته شده بود،ینی کس دیگه ام توی اون اکانت هست و میتونه پیام های شمارو ببینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم باید ایشونم توی گوشیش تلگرام داشته باشه تا بتونه پیامارو ببینه.بعدشم کارت تموم شد از طریق ر ...

ممنون خوشگلم خدا خیرت بده😘 اگه پیامهارو پاک کنم  بدون  اینکه اکانتو دیلیت کنم هم جوابگوعه یا حتما باید اکانتو حذف کنم؟

2731
اگه میخوای ببینی کس دیگه ای ام توی اکانت هست یا نه،برو توی بخش حریم خصوصی و برو قسمت نشست های فعال،ا ...

میگم ببخش اینقدر زحمت میدم😃 من میخوام عضو یه کانال بشم باید به ادمین بگم که با چه شماره ای عضوم کنه؟ چون با شماره خودم بهش پیام دادم ولی با شماره اجیم میخام تل دانلود کنم. باید شماره موبایل بدم یا ادرس اکانت؟ 

ببخش تاحالا تل نداشتم😂