2733
2734
عنوان

چرا برنمی‌گرده🥲💔 کیا از سوره ضحی نتیجه گرفتن برا بازگشت معشوق؟

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 71 پست
امشب میخونم از خدا می‌خوام ی نگاه به دلم بندازه🥲

یادت باشه قاعده نداره هر جور دوس داری بخون ،دستاتو بعد نماز ببر بالا از خدا بخواه ،واسه ظهور اقامونم خیلی دعا کن ،دعا واسه ظهور هم حاجت میده ،اسم منم ملیحه اس منو تو نماز شبات یادت نره اسم منو بیار واسه عاقبت بخیری پسرم دعا کن لطفا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه میشه بگی نیت نماز شب ات برای معشدق چی بود؟ گفتی خدایا  برگرده؟😥

نه نگفتم برگرده ،گفتم صلاحمو در هر چی میبینی همون اتفاق بیافته ،گفتم بهم ارامش بده چون مدام تپش قلب داشتم ،فقط با نماز شب اروم میشدم 

یادت باشه قاعده نداره هر جور دوس داری بخون ،دستاتو بعد نماز ببر بالا از خدا بخواه ،واسه ظهور اقامونم ...

هم اسم مامان منی🥹😍

چشم برات دعا میکنم

پس سخت نگیرم 

پرورده کوردم❤
2731
میشه اگه به این زودی خوندی منو دعا ویژه کنی دلت پاکه دعات گیراس❤️

من دو ماهه هر شب تقریبا میخونم گاهی کامل گاهی هر جور دوست دارم ،وقتی مشکل داشتم از ته دل گریه میکردم ،میدونستم ک گریه هامو ببینه دلش نرم میشه دلش نمیاد دست خالی برگردم ،امشبم توفیق داشته باشم میخونم ،اسمت چیه ؟

واقعا؟😍 پس تروخدا قشنگ راهنماییم کن  برام دعا کن🥲❤️

من سه ماه با همسرم قهر بودم دیگه کارای قانونی طلاق رو داشتم انجام میدادم ،اینجا یه الهام خانومی گفت واسه ارامش قلبت نماز شب بخون ،منم خوندم و دیدم واقعا اروم میشم ،روم نمیشد حاجت از خدا بخام چون گناهکار بودم اول استغفار کردم ،در روز همش ذکر استغفار رو لبم بود ،بعد کم کم حاجتمو خواستم ازش ،قربونش برم همیشه ب مو رسیده ولی پاره نشده ،چند روزه برگشتم ،اون اشتیه ولی من دلم باهاش نیس ،ب خاطر پسرم خودمو راضی کردم ک برگردم 

هم اسم مامان منی🥹😍 چشم برات دعا میکنم پس سخت نگیرم 

من خیلی وقتا ب قاعده اش میخونم ولی گاهی هم که خستم هر چی ارومم میکنه میگم ،ذکر اسغفار یادت نره ،از گناهات تا جایی ک میتونی توبه کن ،حتی اگه یه دونه شو ترک کنی حاجت میگیری 

چند وقت کات بودید که نماز شب  برش گردوند؟

چهار ماه 

من که خیلی اعتقاد کردم‌همون موقع ک نماز میخوندم حس میکردم قراره برگرده 

من به دستای خدا خیره شده معجزه کرد🥺😭❤️خدایا شکررررت🙏🏼بخاطر یه سری مشکلات عشقم منو تنها کذاشت پا گذاشت رو دلش پشت سرشم نگاه نکرد داغون شدم من  بعد چهار ماه باز برگشت هنوزم باورم نمیشه معجزه شد برام اینو بگم دوستای گلم هیچوقت از خدا ناامید نشید خدا خیلی بزرگتر از این حرفاست از این معجزه های قشنک براتون آرزو میکنم که هیجوره باورتون نشه الهی. همیشه خندتون از تهه دل باشه وگربتون ازسر شوق❤️
 عزیز درخواستمو قبول کن سنا جون

باشه عزیزم

من به دستای خدا خیره شده معجزه کرد🥺😭❤️خدایا شکررررت🙏🏼بخاطر یه سری مشکلات عشقم منو تنها کذاشت پا گذاشت رو دلش پشت سرشم نگاه نکرد داغون شدم من  بعد چهار ماه باز برگشت هنوزم باورم نمیشه معجزه شد برام اینو بگم دوستای گلم هیچوقت از خدا ناامید نشید خدا خیلی بزرگتر از این حرفاست از این معجزه های قشنک براتون آرزو میکنم که هیجوره باورتون نشه الهی. همیشه خندتون از تهه دل باشه وگربتون ازسر شوق❤️
من سه ماه با همسرم قهر بودم دیگه کارای قانونی طلاق رو داشتم انجام میدادم ،اینجا یه الهام خانومی گفت ...

قربونت برم ذکر یا ودود رو بگو ۱۰۰۱ بار

الهی که دلتون با هم صاف شه

همسرت مشکلی داره که نمیخوایش؟

پرورده کوردم❤
من دو ماهه هر شب تقریبا میخونم گاهی کامل گاهی هر جور دوست دارم ،وقتی مشکل داشتم از ته دل گریه میکردم ...

سارینام ❤️

ایشالله که همیشه حاجت روا شی ❤️ 

پرورده کوردم❤