2737
2739
عنوان

من این دو روز ک سایت قطع بود مردم بخدا بیاید😔😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1032 بازدید | 52 پست

گریه نکن هیچ خبری نیست 

والا بخدا 

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔
من با روان شناس حرف میزدم میگف دوران سوگواری بعد کات حداکثر ۶ماه طول میکشه باید تحمل کنی تا بگذره

مال من با اینکه خییییل دوسشم داشتم ۲ روز طول کشید 😐😂😂😂

باور کنین آدم اراده داره،بخاااد فراموش کنه میکنه فقط باید اراده کنه

عسیسم اصطلاحمه عسیسم...)شکست عشقی خوردی بیا با من بحرف مشاور شکست عشقیم من🥺😂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام دختر چطوری؟

سلام رفیققققققققققققققققق خوبم تو چطوری

هروقت دلت گرفت بشین باآب حرف بزن باسنگ حرف بزن روکاغذبنویس بسوزون ولی به کسی اعتمادنکن زخم هاتونوبه کسی نشون ندید این جماعت نمکدان به دست منتظرن،،،،،مرهم‌شدن پیشکش،،،منتظرن هیزم درونت شن😔اینجادنیای پلیدی هاست.جای که درد دلت را علیه ت استفاده میکنن.رفیقم گفتن حرف دلت خیانت به خودته این امضابمونه به یادگار.راز دلتوبه کسی نگوبزار🫀بمونه
2738
مال من با اینکه خییییل دوسشم داشتم ۲ روز طول کشید 😐😂😂😂 باور کنین آدم اراده داره،بخاااد فراموش ک ...

بعدچندسال؟

اگه در مورد کار سئو‌ یا طراحی سایت اطلاعی دارین لطفا ریپلایکنید🙏
خداروشکر بدک نیستم

چکارکزدی دیگه جداشدی؟؟؟حالت چطوره

هروقت دلت گرفت بشین باآب حرف بزن باسنگ حرف بزن روکاغذبنویس بسوزون ولی به کسی اعتمادنکن زخم هاتونوبه کسی نشون ندید این جماعت نمکدان به دست منتظرن،،،،،مرهم‌شدن پیشکش،،،منتظرن هیزم درونت شن😔اینجادنیای پلیدی هاست.جای که درد دلت را علیه ت استفاده میکنن.رفیقم گفتن حرف دلت خیانت به خودته این امضابمونه به یادگار.راز دلتوبه کسی نگوبزار🫀بمونه

الان ما هرچیم بگیم تو خوب نمیشی هرچی بگیم بی خیال رها کن فراموش کن نمیدونم هرچی

فعلا بنظرم باید با احساساتت دوست باشی اگر گریه داری گریه کن خاطرات هرچی هست مرور کن عزاداریتو بکن گذر زمان حالتو خوب میکنه و یجوری فراموش میکنی انگار هرگز نبوده...الان خیلی برات سخته حتی شاید به فکر بیفتی منتشو بکشی التماس کنی برگرده تا فقط حالت خوب بشه ولی اگر مقاومت کنی و با خودت مشکلتو حل کنی بعدا نتیجه ی بهتری می بینی..

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
احساس میکنم دیگه هیچکسی اونجوری دوستم نخواهد داشت  حس میکنم همونطور ک من ی تجربه بد داشتم و ...

پس طرفت دوستت داشته که باهاش ادامه دادی

نه بابا فراموشش میکنی

یه روزی ام تو کوچه ما عروسی میشه...🌱