2733
2734
عنوان

زیست کنکور 😐💔

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 70 پست
5000خورده ای منطقه 

همین رتبرو می‌خوام ممنون 

فقط ی سوال شمام از فروردین شروع کردین؟

برا شیمی همه مطالبو خوندین؟

کلا چ مباحثی رو خوندین ؟

معدلتون چند شد و چ تزاری داد 

ببخشید انقدر سوال پرسیدم 

همین رتبرو می‌خوام ممنون  فقط ی سوال شمام از فروردین شروع کردین؟ برا شیمی همه مطالبو خوندین؟ ...

چه رشته ای میخای؟ 

نه من تا دی خونده بودم همه مطالبو 3 ماه نخوندم باز از فرودین مرور کردم .شیمی دهم یازدهم کامل. دوازدهم فصل برای نهایی خوندم . زیست دهم و یازدهم کامل دوازدهم درحد نهایی . فیزبک دهم یازدهم کامل . دوازدهم نهایی. ریاضی پایه. دوازدهم تشریحی زمین که نزدم 

تراز 9400 گرفتم معدلو یادم نمیاد

زیست هیچ وقت نمیتونی بگی از این فصل بخونم و چن تا سوال میاد . زیست کاملا ترکیبیه .

💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین کلا زیست دوازدهم سوالاتش ی جوریه انگار مستقل و ترکیب آنچنانی نمیشه 

اما تو این مدت بیشتر وقتت رو بزار روی نهایی و در روز سه یا چهار ساعتت زوم بزار روی زیستت و کم کم شروع کن به خوندن فصل ها از همون دهم، چون زیست پایه کلا خیلی ترکیب میشه و نمیشه بگی من این فصل و اون فصل رو نمیخونم 

و اینکه برای اون سه یا چهار ساعتت، اول یک فصل رو کامل بخون و بعد آخر موج آزمون زیست، یک بخشی هستش که هر فصل رو جدا کرده و تست هایی که از هر فصل تو کنکور اومده رو جدا کرده و اونهارو حل کن 

و اگر برسی به غیر این کار ها،هرروز یک دفترچه ی زیست رو حل کنی و تحلیل کنی عالی میشه 

نگران هم زیاد نباش کلا زیست دوازدهم آنچنان ترکیب نمیشه مگر اینکه نهایتااا بخواد با یک دهم یا 6 و 7 یازدهم ترکیب بشه که خیلی کمه احتمالش

موفق باشی قشنگم❤️

2728
ببین کلا زیست دوازدهم سوالاتش ی جوریه انگار مستقل و ترکیب آنچنانی نمیشه  اما تو این مدت بیشتر ...

6و7یازدهم چندبار خوندم قبلا 

ممنون از راهنماییتون برا ریاضی چ فصل هایی رو پیشنهاد میکنین

خودم میخوام مشتق و کاربرد و مثلثات امار و احتمال وحد بخونم تابع ضغیفم 

شیمی هم مفاهیم 3 پایه رو میخونم

6و7یازدهم چندبار خوندم قبلا  ممنون از راهنماییتون برا ریاضی چ فصل هایی رو پیشنهاد میکنین خودم ...

ببین نهایی دوازدهم رو کار کن برای ریاضی اول، این کار خیلی کمکت میکنه، حد و لگاریتم هم عالی میشه اگه اضافه کنی به خونده هات

ببین نهایی دوازدهم رو کار کن برای ریاضی اول، این کار خیلی کمکت میکنه، حد و لگاریتم هم عالی میشه اگه ...

همون کارو دارم میکنم دقیقا فقط شیمی رو موندم مفاهیمو از فیل شیمی مبتکزان بخونم یا ن

2740
همون کارو دارم میکنم دقیقا فقط شیمی رو موندم مفاهیمو از فیل شیمی مبتکزان بخونم یا ن

متن کتاب از همه چی اولویت‌ش بیشتره برای حفظیات و قسمت های مفهومی روهم لازمه که بلد باشی و اینکه بیشتر تمرکزت روی کتاب باشه از همه چی بهتره 

من تازه میخوام زیستو شروع کنم 30 درصد بیشتر نمیخوام دارم دیونه میشم رسما نمیدونم چی کار کنم چی بخونم ...

هدفت چیه ؟ بقیه درسارو خوندی؟

اگه امروز شروع کنی، یه روز زودتر از فردا نتیجش رو می بینی✨
زیست کلا ترکیبی شده اگ همشو نخونی به سختی میتونی درصد بگیری واقعا به سختی.... فصل ۶ و ۷ و ۸ ...

گیاهی رو ک کلا وقت نیس بخونم ولی 6و7 میخونم حیلی ممنون راستی ی سوال دوره کاموا عظیمی برا زیست میتونه کمک کننده باشه ی کم سرغتمو ببره بالاتر