2733
2739
عنوان

زیست کنکور 😐💔

586 بازدید | 70 پست

هدفم کنکور تیره 

نمیرسم همه مطالب زیستو بخونم، زیست 12 ام و کامل میخونم ولی از پایه نمیدونم کدوم مطالب مهم تر هستن ک بخونم زدم گوگل بدتر گیج شدم 

میشه بگین فصل های ترکیبی با 12ام کدومان اونارو بخونم؟ 

ممنون میشم واقعا از صبح منتظر بودم سایت باز شه شاید یکی کمکم کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب الان از دوازدهم کدوما ترکیبن؟ 😭

ببین دقیق نمیشه گفت کدومو بخونی حتمی سوال میاد...ولی فصل ۷ و۶ یازدهم خیلی مهمه،جانوری هم زیاد ترکیبی میاد ،گیاهی مخصوصا گیاهی یازدهم زیاد با فصل ۶ دوازدهم ترکیب میشه،میتونی کنکورای سالای قبلو تحلیل کنی دستت میاد

2740
غیر از اینا دیگ کدوما با 12 ترکیب میشه؟  من میخوام فقط 12 بخونم با فصلایی ک باهاش ترکیبه وقت ن ...

ببین اینو هیچوقت اموزش و پرورش مشخص نمیکنه مجبوری همه دروازهم رو بخونی حالا دوست داشتی از فصلای پر تست تر شروع کن

غیر از اینا دیگ کدوما با 12 ترکیب میشه؟  من میخوام فقط 12 بخونم با فصلایی ک باهاش ترکیبه وقت ن ...

ببین چونکه ۱۲ ام ژنتیکه قشنگ میتونه با همه ترکیب بشه هرچند سوالات ترکیبی خیلی کمن اگر درصد خیلی بالا نمیخوای همون دوازدهم با فصل ۶ و ۷ یازدهم و اگر میتونی فصل ۲ دهم کافیه

ببین اینو هیچوقت اموزش و پرورش مشخص نمیکنه مجبوری همه دروازهم رو بخونی حالا دوست داشتی از فصلای پر ت ...

من تازه میخوام زیستو شروع کنم 30 درصد بیشتر نمیخوام دارم دیونه میشم رسما نمیدونم چی کار کنم چی بخونم 

از اونورم دوازدهمم نهایی هم دارم

من تازه میخوام زیستو شروع کنم 30 درصد بیشتر نمیخوام دارم دیونه میشم رسما نمیدونم چی کار کنم چی بخونم ...

بنظرم نهایی اگ پتانسیلش‌و داری۲۰ بگیر ک ۴۰درصد کارو ببندی یه ماهو بشین تست بزن ده درصدو بگیر میشه خودش پنجاه درصد

2706