2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رابطتون مشکل انچنان نداشته و به نظر خوب داشته پیش میرفته چرا خرابش کردین؟ زبون جفتتون حسابی تند و ت ...

فرهنگیان قبول میشم ؟ اگه اره دبیری یا اموزش ابتدایی ؟

حس اون اقا بهم چیه باهاش ازدواج میکنم ؟

2740
رابطتون مشکل انچنان نداشته و به نظر خوب داشته پیش میرفته چرا خرابش کردین؟ زبون جفتتون حسابی تند و ت ...

کات نیستیم ولی باهمم درارتباط نیستیم چند مدته رابطمون سرد شده بود تا اینکه ایشون رفت سربازی قرار بود زنگ بزنه از اونجا بهم اما نزد☹️

پاتنر شما لجوج و بی اعتماد نسبت به شما نمیتونم دقیق بگم ♥️

ماهین عزیزم ما چی؟

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
قربونت بشم من نمیدونم قبول میشی یا نه فقط از حس مردت میتونم بهت اطلاع بدم  ماه تولد بگو

منو امیرحسین امسال ازدواج میکنیم

بیتا میتونی بگی امسال ازدواج میکنه یا ن

تا بداند که شب ما به چه سان می‌گذردغم عشقش دِه و عشقش دِه و بسیارش دِه.                   کام دنیا بر لبم هرگز نشد  اما گذشت کس چه میداند چه ها برما گذشت خنده بر لب بغض دنیا خورده ایم  خنده و بغض دنیا یکجا گذشت                                   خدایا شکرت بخاطره همچی شکرت ک منو ب همه ارزوهای قشنکم میرسونی. 1399/12/7وقتی تورو دیدم نمیدونستم زندگیم انقدر تغییر میکنه.                          1402/1/11نمیدونم کدوم حرفات و باور کنم سعی دن برای موندن من توی رابطه رو یا کاراتو.                        واسه موهاتون اکر کم پشته روغن رزماری بزنید واسه مژه هاتون روغن کرچک ناخوناتون و همش مرطوب نگه دارید اب زیادبخورید واسه روشن شدن پوستتون و الورا گه کاهی بزنید