2733
2734
عنوان

برادر شوهر مجرد

| مشاهده متن کامل بحث + 52563 بازدید | 79 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا مجردی کارهایی کرده مهمه از نظر شخص من...

ولی الان چطوریه؟ آیا واقعا قصد زندگی داره؟

تنوع طلب نشده؟

قدرددان زن و زندگی هست؟

اگر واقعا ادم شده، میتونی واسطه بشی ولی این گذشته و ولخرج بودنش رو به طرف بگی...

هستند کسانی که بپذیرند...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731

عزیزممم اول ببین برادر شوهرت میخواد یانه که به  اون خانم واسط زنگ بزنی 

بعدش هم به اون خانم بعداز اجازه برادر شوهرت زنگ بزن 

نگو که این فرد را می  شناسی یا نه 

بگو یه مادر بهم گفته برات زنگ  می زنم 

اگر کسی را بهت معرفی کرد 

با شماره تلفن منزل مادر شوهر و تمامی مطالب از زبان مادر شوهرت باشه 

خواهشا این حرفو که میگن زن بگیرن درست میشه درست میشه رو بریزید دور ، برای خودتون دردسر  و ناله نفرین درس نکنین میخواس درست بشه میشد 

خودتو بکش کنار برادر شوهرت خودش به فکر خودش نیس تو چرا افتادی جلو ؟ 

وای نه اصلا 

تا یه دعوای کوچیک بینشون بشه فحشه که نثار تو میشع

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738

من أصلا دخالت نميكنم نه دوست و غريبه و نه فاميل ! الان ماشالله جوونا خودشون دستشون تو كاره!

حالا معرف و واسطه شي ،  تازه اونم عروس واسه خانواده شوهر ، خوب باشه خودشون درست كردن ، بد باشه دردسر و حرفش واسه شماست! 

اخلاقش خوبه خوش تیپه ولی ول خرجه رفیق بازه مادر شوهرم میگه اگه ازدواج کنه درست میشه

اصلا درست نمیشه شوهر من دقیقا همینجوری بود...۱۰ بار تا پای طلاق رفتیم

مروارید سفیدم تو دریا غرق شد...آسمونم بی ستاره رعد و برق شد:) بعضی وقتا فکر میکنم چقد احمقم که با وجود کارات دلم برات تنگ میشه!!!

شما فقط میخوای دونفرو بهم معرفی کنید

دیگه اونا خودشون عقل دارن و باید باهم چندماهی صحبت کنن و همو بشناسن

خوب و بدش دیگه ب واسطه ربطی نداره

من برای پسر عموم معرف شدم

دختره خوبیه ولی همه چی بهش برمیخوره و با مادرشوهر قهر میکنه

عموم خدابیامرز بهم گفت اونموقع گفتم من چیکار کنم دنبال دختر بودید معرفی کردم. میخواستید نگیرید

هیچکس نمیدونه ک زنو شوهر زیر ی سقف چه رفتاری باهم داشته باشن

منم میترسم البته به شخصه من معرف نیستم یکی از فامیل های دورمون قرار معرف بشه به من من به اینا بگم

به دختره بگو محرمانه     ،چیزای که،از برادرشوهرت میدونی،تصمیم باخودشه دیگه، گناهیم گردنت نیست حقیقتوگفتی آگاه باشه

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت

خوندم یه شوهر مجرد دارم یه لحظه مغزم هنگ کرد😐

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
2706