2733
2734
عنوان

خانما مهممم و حیاتی 🥲🙏

6831 بازدید | 37 پست

خواهش میکنم شرکت کنید این تاپیک هم بمونه برای بقیه که احتیاج دارن مثل من راهنمایی بشن

لطفا تجربتون رو بگید خیلی ممنونممم😭😂🥲🧡🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درباره چی    

همونی ام که عاشق هرچی و هرکی  که شد,غرق هرچی و هرکی که شد,شکستنش-زمینش زدن و خنجرشونو تا اعماق قلبش فرو کردن;) همون بچه اولی خانوادم که همه سختگیریا روش امتحان شد-همون بچه زرنگ کلاسم که شاگرد اولی تنهایی به دلم نمیچسبید-همون المپیادی ام که به بغلیش تقلب میداد-همون رفیقه ام که همه واسه منفعت کنارش بودن- همونی که شر و شور بود پر از نشاط و زندگی  بود-همونی ام که زانوهام پر زخم افتادنه قلبم پر درد گول خوردنه مغزم پر تکرار شکستنه...خلاصه که من اونی ام که خواستم خلاص کنم این من خسته رو ولی حتی مرگم منو نخواست:)        من همون بچه پررویی ام که از اون نخواستنه به بعد وایسادم رو پاهای خستم خندیدم با همون درد قلبم و تصمیم گرفتم که بجنگم...من اونی ام که مونده تا تبدیل به کسی بشه که نزاره لطافت دخترا به خشم عشقشون به نفرت و برق نگاهشون به ظلمت نا امیدی تبدیل بشه...  اره رفیق من موندم که خلاف جهت طوفان بدون هیچ همراه ولی با لبای خندان حرکت کنم موندم که اگه قراره یه نفر تغییربده دنیا رو ظلمو بکشه و حقو برپا داره = اون یه نفر من باشم:)                                        حالا که اخر امضامی اینم بدون من همونی ام که خیلی عاشقتم رفیق  کم نیار  بترس ولی شجاع باش  تو ام بمون و بیا و حتی با یه دعا واسه من,کمک کن بشکنیم گردن سرنوشتی که داره واسمون بد مینویسه^^
2728

میخوام بینیمو عمل کنم طبیعی یا نیمه فانتزی

چیکار کنمممم پیش کی برمم ؟

دکتر زارع خوبه ها ولی زیاد کارشو نمیپسندم

دکتر محبی خوبه اما میگن خیلی کارخرابی داره کامنت های پیجش هم بستسس

2740
برو پیش کلانتری هرمزی اگه هزینشو داری  من ۱۷ سال پیش پیشش عمل کردم هنوز تو خیابون ازم میپرسم ک ...

کجاست

مهم نیست صورت مهمه هرچقدر باشه😭

لطفا عکس بینیتو می‌فرستی فقط بینی از جلو و نیمرخ زود پاک کن ممنونت میشوم😍🥲

بزار برم ببینممم

توهمین نی نی سایت.و از طریق پیجایی ک براش کامنت گذاشتن کاراشو پیگیر شدم واقعا حتی یدونه نارضایتی نداشت

قیمتشم خیلی خوب گف..نه اردیبهشت نوبت دارم ب امید خدا

توهمین نی نی سایت.و از طریق پیجایی ک براش کامنت گذاشتن کاراشو پیگیر شدم واقعا حتی یدونه نارضایتی ندا ...

دیدم کاراشو باز زیاد خوشم نیومد!!!

وای خدا دارم دیوننه میشم 😭

ایشالا برای تو خیلی خیلی خوب بشههههه

خب سوالت؟

عههههه سلااااام خوبی؟؟؟

باورت نمیشه همین دیروز ب فکر اون تاپیک فرشت بودم ولی کاربری تو پیدا نمیکردم خودمم چند ماه تعلیق بودن آخه

فرش انتخاب کردی بلاخره تنبل خانوم؟😂😂😂

2706