2733
2734

من رشته فنیحرفه ایی و کاردانش قبول شدم که بعش علاقه نداشتم و مجبور شدم سه سال ترک تحصیل کردم 

الان پشیمونم و میخوام درسمو ادامه بدم 

اگ ادامه بدم امسال باید دهم ثبت نام کنم یعنی تا نهم خوندم

الان راهی هست به نظرتون که بتونم رشتمو تغیر بدم؟؟؟؟

میخوام یا برم انسانی یا تجربی

چکار کنم از کی باید راهنمایی بگیرم میشه برام توضیح بدین🥺

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
چرا از ترک تحصیل پشیمون شدی؟ 

دلم تنگ درس خوندن شده

و میخوام یه هدف داشته باشم تو زندگیم و به یه جایی برسم هرچند حوصله ندارم برم مدرسه و درس بخونم ولی بازم خودمو مجبور میکنم برم مدرسه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
تو تایپیک های قبلت خوندم , با ۱۷ سال سن نامزد داری؟ 

اره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هوف امیدوارم که تو زندگیت موفق باشی و راضی  در مورد انتخاب رشته و اینا با یه مشاور حرف بزن اون ...

همچنین عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40