2733
2734

وقتی دیگه خداهم دوستتون نداره وقتی دلت گرفته وقتی شکستی وقتی همه رهارو رفتی ...امیدی نداری

چیکار باید کرد

میشه برای  خوشبختی و عاقبت به خیریم دعا کنین                    انشالله به خودتون برگرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیشتر بهش پناه میبرم... 

منم مدت هاست هیچ دری به روم باز نشده

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2738

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
اتفاقا میگن این اتفاق میوفته که فقط نگات به خدا باشه و با اون فقط توجه کنی

اگر چند سال توی این حالت باشی چی

تو این چند سال هم به خدا تزدیک شده باشی و رسیده باشی به مرز ناامیدی

میشه برای  خوشبختی و عاقبت به خیریم دعا کنین                    انشالله به خودتون برگرده
میرم یه فالوده میخرم.. . سوار ماشین میشم.. . موزیک بلند میکنم میرم چمران دور میزنم👍

هیچ کدومشو ندارم خو

اگر چند سال توی این حالت باشی چی تو این چند سال هم به خدا تزدیک شده باشی و رسیده باشی به مرز ناامید ...

اهان تجربه کردم تاجایی که یادمه افسرده شدم

در یک کلام اگه قرار نبود به دستش بیاری خدا هیچوقت فکرش رو توی دلت نمینداخت👌🏻🌟🌈

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼