2733
2734
عنوان

بچه ها شده شوهرتون عاشق دوستونم

| مشاهده متن کامل بحث + 2488 بازدید | 52 پست
🤣🤣🤣🤣

😪😪😪😪😪از کجا باید در بیاد  دیشب تاحالا نخوابیدم تا زیر زبون کشیدم 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چند باري گفته چيه  برو به مامان و بابات يا بزرگترت بگو ! بهتر از تاپيك زدن تو اينجاست

هنوز جدیی نگرفتم دیروز بیرون بودم بهم گفت حالا من به دوستم قسم دادم گفت صحبت کرد من بله نگفتم نه هم نگفتم تا با خودت صحبت کنم

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

چرا یکی از یکی احمق ترید واقعا؟؟؟

شوهرت بند کرده به دوستت دوستت هم کرم داره توهم جا اینکه یه حرکتی بزنی اومدی اینجا انگار یه نظر خواهی ساده است.

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم
2731
چرا یکی از یکی احمق ترید واقعا؟؟؟ شوهرت بند کرده به دوستت دوستت هم کرم داره توهم جا اینکه یه حرکتی ...

الان از دوستم پرسیدم باقسم بهم گفته...

الان از دوستم پرسیدم باقسم بهم گفته...

دوستتو جر بده بعدم شوهر کثافتتو خودتم نجات بده

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم

بادوستم ۱۰ساله دوستم خیلی وابسته همدیگه هستیم شش ماه ازدواج عروسی کردم باهم بیرون باشگاه همجا هستم 

به پدر مادرم نمیدونم چه جوری بگم 

مهریه من یه خونه دو واحدی ویه کوئیک میده.به اونم همینجور  و سه نفری زندگی کنیم

هنوز بهش میگی دوست؟؟

وابستگی داریم خودم باعث رفت امد بودم 

نه 

این چیزا چیه 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2706