2737
2739
عنوان

من دیگه نمیکشم دیگه نمیتونم 😭

454 بازدید | 16 پست

هر کار میکنم اشکم بند نمیاد بس که حالم خرابه من دیگه توانایی ادامه دادن زندگیو ندارم نمیکشم دیگه باورم نمیشه تو این سن اینقدر حال روح و روانم خرابه دلم میخاد  جیغ بزنم دلم میخاد تو بغل یکی یع عمر گریه کنم قرار نبود اینجوری بشم من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اون خانومه که تو اینستا میگه بابا من دیگه نمیکشممممم بابا منم آدمم منم انسانم تو گوشم پلی شد

چرا؟

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

دلیلش خودمم خانوادمه هر چی ضربه میخورم از خودم میخورم  ، حس میکنم نفس کشیدنم برام سخت شده باورم نمیشه اینقدر تعغیر کردم اون دختر پر انگیزه چند سال پیش انگار مرده و جاش یه ادم دیگه اومده

والا عزیزم منم اگ ترس جهنم و روسیاهی پیش خدا نبود خودم میکشتم خیلی وقت پیش هیچ دلیلی برا زندگی نداره ...

من نباید حالم این باشه من نباید حالم این باشه من یه عالمه هدف داشتم که به ارزو تبدیل شده میترسم بعدش به رویا تبدیل شه از خودم میترسم دیگه  من نباید اینطوری باشم من میخام همون دختری باشم که چند سال پیش بودم،

2738
من نباید حالم این باشه من نباید حالم این باشه من یه عالمه هدف داشتم که به ارزو تبدیل شده میترسم بعدش ...

خداکنه برا تو اینجوری نشه من دیگه 6ساله ازش میگذره تقریبا حس یه مرده رو دارم دیگه هیچی و هیچکس برام معنی نمیده خداکنه هیچوقت اینجوری نشی

مشکل خاص و واقعا سختی داری؟ اگه نداری یه کم به زندگی اونهایی که از اینجور مشکلات دارن فکر کن بهتر میشی. 

من که وقتی بعضی مشکلات این دنیا رو میبینم با خودم فکر میکنم حداقل کاری که تو این وضعیتم میتونم بکنم (وضعیتی که اون مشکلات توش نیست) اینه که افسرده و ناراحت نباشم.

نمیدونم مشکلت چیه ولی بیا اینبار یه سر به کانال استاد شجاعی بزن ..من هر وقت حالم بد میشه با حرفای استاد سرحال میام

@ostad_shojae تو هر پیام‌رسان صفحه دارن

بشین وویساشونو گوش بده 

2706