2737
2734
عنوان

یک غذای محلی شما که هر کی خورده تعریف کرده رو بگید😍❤

| مشاهده متن کامل بحث + 32037 بازدید | 323 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آش سبزی شیرازی😍

ته چین شهمیرزادی

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
2731
آش ترخینه غذای محبوب لرستان 

قبلا فک میکردم ترخینه رو. فقط ما کوردا و ارومیه داریم اینجا متوجه شدم اکثر شهرهای غرب و زاگرس نشین دارنش 

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
2740
قبلا فک میکردم ترخینه رو. فقط ما کوردا و ارومیه داریم اینجا متوجه شدم اکثر شهرهای غرب و زاگرس نشین د ...

اولین کسی و اولین شهری که ترخینه توش درست شد لرستان بود و بانویی لر خلقش کرد قربون دستاش😚😅

این و میبینی 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐منم میبینم
قبلا فک میکردم ترخینه رو. فقط ما کوردا و ارومیه داریم اینجا متوجه شدم اکثر شهرهای غرب و زاگرس نشین د ...

نه ما لرا هم داریم هفته ای یک بار در هفته درست میکنیم سوغات لرستان هم هست 

ترخینه رو فقط لر ها و برخی از مناطق کرد نشین دارن جاهای دیگه ندارن ما اینحا اششو به همسایه ها میدیم نمیدونن چیه اما از طعمش خوششون میاد

لرم ☺لورا_به معنای لر زاده ✌آزادم از هر گونه محدودیت بروهی لور بروهی لورسو✌😍
اولین کسی و اولین شهری که ترخینه توش درست شد لرستان بود و بانویی لر خلقش کرد قربون دستاش😚😅

نخوندم اینو جایی والا فقط میدونم اینجا هم مث چن تا استان دیگه زیاد درس میشه 

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
نه ما لرا هم داریم هفته ای یک بار در هفته درست میکنیم سوغات لرستان هم هست  ترخینه رو فقط لر ها ...

مخصوصا زمستونا عجیب قوت میده😄ن جالبه سرچ کردم جدا از کوردا و لرا همدان و مرکزی هم دارن