2752
2734
عنوان

یک غذای محلی شما که هر کی خورده تعریف کرده رو بگید😍❤

| مشاهده متن کامل بحث + 32092 بازدید | 323 پست

اردک انار دون

مرغ و انار دون 

مازنی ام دستور پختشو بگم نمیتونی درست کنی قلق داره فقط شمالیا خوب درستش میکنن😂

میشه برا اینکه خونه بخریم یه صلوات بفرستی✨️❤️؟           🔹💎Ben mavi gözlü bir kızım💎🔹️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه جوری هست و مال کدام شهر ؟

استان هرمزگان 

یه نون ترد هست که ب دست روی تابه درست میشه و روش سس ماهی میریزن 

اسم سس ماهی هم سوراغ و مهیاوه هست وقتی گردشگرا میان خیلی فروش داره این نوع نون..

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2731
دنده کباب  جگر وز کباب بختیاری  غذاهای لری هستند

جگر وز اون جگر لای پرده شکم گوسفند میشه فکر میکنم خوردم جگر مغز پخت میشه ولی روش کبابی طور نمیشه کمی بوی اون چربی رو میگیره☺

خدا جو💞م: (هم میدونی هم میتونی تویی خدای کن فیکون ها)  
جگر وز اون جگر لای پرده شکم گوسفند میشه فکر میکنم خوردم جگر مغز پخت میشه ولی روش کبابی طور نمیشه کمی ...

بله خودشه 

من که خیلی دوست دارم ☺️👌

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2706