2733
2734
عنوان

۱۲ سال درس بخون آخرش بشه این

280 بازدید | 17 پست

۱۲ سال درس خوندم عین خر 

که یه روزی قراره به آرزوهام برسم اینهمه درد بکش اینهمه تحمل کن که قراره یه روز زندگی عوض شه الان که ۱ سال مونده قراره همه چی دود بشه بره هوا 

خدااااا چرااا؟

گناه من چیه که تو ایران به  دنیا اومدم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دیشب ک قیمت دلار از ۶۷یهو شد ۷۷ همسنا اومد ذهنم ک بدبخت بودیم بدبخت تر شدیم ،ینی باز هی ارزوهامون قیچی کنیم هی کوتاه تر شن ؟چرا؟؟ب خاطر منفعت ی سریا؟؟

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
2740

دانشگاه و کنکور در هر شرایطی به راهه

نمیخام برایِ من تسبیح بگیرید دستتونو چمیدونم صلوات و... بفرستید😂🥴                                   ولی میشه ازتون بخام یدونه آمینِ دلی بگید واسه آرزوهام؟🦋🍭

بشین درستو بخون

چیزی نمیشه

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

نترس این سازمان سنجشی که من میشناسم جنگ هم بشه کنکور برگذار میشه

مگ دوران کرونا نبود به هر ضرب و زوری بود گرفت

برد با کسی بود درگیر حاشیه نشد

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
2706