2737
2739

سلام ما تو روستا و سنتی ازدواج کردیم همسرم رو از قبل نمیشناختم یه روستای دیگه بودن من متولد ۸۱ همسرم ۷۵یکی از شروطم استخلامش تو شغل دولتی بود و قبول کردو یه آزمون رو رد شد یه آزمونشم چند روز مونده که حتی روی منابع رو هم باز نکرده دیشب بهش گفتم افسری شرکت کن گفت نه حقوقش کمه درحالی که حقوق مشاغل دولتی تقریبا یکین همشون بهمش گفنم اینو  بعد گفت من علاقه ندارم به این شغل گفتم بس قولت چی اینجوری شرط سنیتم که داره میگذره گفت من اولویتم کار خودمه فعلا کار خودش کار کردن تو باغ پدرشه ما روستا زندگی میکنیم گفتم یعنی حرفات الکی بود؟ گفت حالا تو اولویت های بعدیمه ولی هیج تلاشی براش‌نمیکنه

یه مثلا

بهم قبل عقد گفت ولنتاین برات میخواستم برات آیفون بخرم ولی چون عقد نکردیم گفتم خوب نبست ولی پیش من محفوظه الان میگه حالا اولویت خونمون باشه بعدا گوشی رو میخرم بنظرم گوشی اصلا فرقی نداره مدلش چی باشه بنظرم پول اون رو طلا بخریم سرمایه بهتره 

یا گفتم بریم دندونام رو درست کنیم گفت باشه ولی هیچ عکس العملی نشون نمیده چند بارم گفتم اصلا انگاری یه گوشش دره یه گوشش ور وازه 

گفتم بریم لیزر گفت باشه نزدیک ۱۰ بار گفتم ولی نمیبره فقط میگه باشه بعد میگه اخه موهات که نازکه نیازی نیست که و...

به من میگه باشه ولی هیچی به حرفام اهمیت نمیده و کلا حرف حرف خودشه 

دیشب بهش گفتم بریم پیش مشاور ازش کمک بگیریم میگه همه از من مشاوره میگرین من چرا بیام مشاور ما که مشکلی نداریم بریم مشاور مشاور رو کسایی میرن که مشکل اخلاقی مالی و.‌. دارن .

بعد تو دوران عقدم متوجه شدم یه سری حرفارو واسه راضی کردن من دروغ گفته بهم مثلا گفته بود عاشق مطالعس کلی کتاب گفته بود خونده که اصلا نمیدونسته چیه و از نت سرچ کرده بوده اسمشون رو 

بهم میگفت من میتونم خوشبختت کنم من هیج کمبودی از نظر مالی و... ندارم الان میبینم اصلا اینجوری نبوده خیلی حالم بده کمکم کنید من چیکار کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت هم شده تنها با مشاور صحبت کن حتی اگه همسرت نیومد

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2742

در موردش شغلش متاسفانه نباید اعتماد میکردین

چون خیلی از حرفا قبل از عقد همش باد هواست

باید اول انجام میداد بعد تصمیم به ازدواج میگرفتین

اما در مورد کادو و خرجایی که گفتین همونا بنظر یه هزینه سنگینه

اینکه همین اول ازش انتظار داشته باشین جالب نیست

باید شرایط مالیشو ببینید اصلا میتونه و در توانش هست؟

با توجه به اینکه باید خونه هم بسازید

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
2738
در موردش شغلش متاسفانه نباید اعتماد میکردین چون خیلی از حرفا قبل از عقد همش باد هواست باید اول انج ...

اونم فقط دو ماهه

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
در موردش شغلش متاسفانه نباید اعتماد میکردین چون خیلی از حرفا قبل از عقد همش باد هواست باید اول انج ...

خودش میگفت وضع مالیم فلانه بیساره بهش گفته بودم من تو آدم قانعی‌نیستم راضی باشم به هرچی داری گفت اره میدونم خیالت راحت

شما توقعت بالاست  خودت کار میکنی ؟؟ استخدام جایی هستی؟  هروقت خودت کار کردی پول ایفون و ...

من خودم دانشجوی حقوقم به این آقا گفتم قصد ازدواج ندارم خودش گفت من همه جوری باهات اوکیم هر چی بگی چشم و هیچ مشکلی ندارم من خونه پدرم هیچ مشکلی نداشتم از اصرار ها حرف های اطرافیان با ایشون ازدواج کردم درضمن من فعلا درآمد ندارم قرار نیست همیشه نداشته باشم و همچنین مرد وظیفشه نیاز مالی خانم رو برآروده کنه

خودش میگفت وضع مالیم فلانه بیساره بهش گفته بودم من تو آدم قانعی‌نیستم راضی باشم به هرچی داری گفت اره ...

خب دیگه اونم اشتباه کرد 

ولی بخوای پِیِشو بگیری و ادامه بدی به جاهای خوبی نمیرسی

اینهمه توقع و انتظار هزینه های سنگین هم واقعا بِجا نیست 

حتی خونه پدر هم این خرجا نشده برامون بخوایم یکجا از شوهر بخوایم

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن

بنظر من دنبال این باش که جنم کار کردن رو داره یا نه

الان کارای کشاورزی توی سطح بالا درآمدای خوبی دارن

بند اینکه حتما دولتی باشه نباش،قبولی توی شغلای دولتی توی این زمونه سخته راحت نیست 

ایشونم میبینه کار اولش اونو زودتر به خواسته مالی میرسونه نخواسته رهاکنه

برای مرد مهم اینه بتونه درامد داشته باشه اونا زندگی رو فانتزی و گوگولی نمیبینن

و در مورد خواسته هاتونم،هی گفتن گفتن تکرار درست نیست 

این چیزاییم که شما میخوایین کم کمش صد میلیون وامیسته چیزای ارزونی نیست طبیعیه که سریع برآورده نشه

بنظرم زمان که بگذره دیدت نسبت به زندگی متاهلی بازتر میشه

آنکس که تورا شناخت جان را چه کند....
2706