2733
2734
عنوان

چهار ماهه زایمان کردم شیرم خشکه چکارکنم برگرده

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 47 پست
کله پاچه و آبگوشت کاچی اینا شیر و زیاد میکنه واسه من موقع خوابم میپاچید بیرون😂 ولی چ فایده انگار آب ...

عوضش من اینقدشیرم زیادبودوپرچرب تمومی نداشت بخداازشیرگرفتنی مردم زنده شدم اینقداذیت شدم ک توبه کردم بهترک کم ومث ابه

خدایا!من یاغی نیستم✋
عوضش من اینقدشیرم زیادبودوپرچرب تمومی نداشت بخداازشیرگرفتنی مردم زنده شدم اینقداذیت شدم ک توبه کردم ...

شما افتادگی سینه گرفتی بخاطر شیر دادن؟ یا کلا افتادگی بخاطر حاملگی هست ربطی ب شیر دادن نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما افتادگی سینه گرفتی بخاطر شیر دادن؟ یا کلا افتادگی بخاطر حاملگی هست ربطی ب شیر دادن نداره

اره بخاطرشیردهی افتادگی گرفتم ن فک نکنم ربطی ب بارداری داشته باشه

خدایا!من یاغی نیستم✋
2731
اره بخاطرشیردهی افتادگی گرفتم ن فک نکنم ربطی ب بارداری داشته باشه

من با اینکه ی ماه اینا بیشتر شیر ندادم ولی افتادگی گرفتم خیلی رو مخم هست الان دخترم پنج سالشه اما هنوز نتونستم با سینه ام کنار بیام کاش میشد عمل میکردم حتی از عمل هم میترسم و اینکه پولشم ندارم😂💔🥲

اره حتما من دوتا زایمان داشتم تجربه ثابت کرده فقط غذا خوردن زیاد وخوردن چیزای  مقوی

آخه الان دهن نمی گیره بازم شیر میاد به سینه هام با تغذیه

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یادش بخیرمنم وقت نمیکردم غذابخورم الان کاملا درکت میکنم ولی شما مثل من نباش بخاطر بچت غذا بخور

منم برا همین شیرم خشک شد تنها بودم و سزارین 

دو هفته اومدم خونه خودم

هیچکس برام غذا درست نکرد درستی غذا نخوردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم برا همین شیرم خشک شد تنها بودم و سزارین  دو هفته اومدم خونه خودم هیچکس برام غذا درست نکرد ...

دقیقا ۱۰روز مامانم پیشم بود انقدر بهم میرسید بعدکه رفت دیگه با دوتا بچه و کارخونه وقت نمیشد

حتما باید نوزاد سینه رو مک بزنه شده حتی برا 5 دقیقه ..و به دفعات زیاد ...حتی اگه نوک سینه هم کمی زخم ...

یعنی الان امیدی نیست که برگرده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عوضش من اینقدشیرم زیادبودوپرچرب تمومی نداشت بخداازشیرگرفتنی مردم زنده شدم اینقداذیت شدم ک توبه کردم ...

چی خوردی 

دست راستت رو سر من 

دعام کن بخدا نی نی ام اذینه از این همه سیر عوض کردن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی الان امیدی نیست که برگرده 

چهار ماه مدت زمان زیادیه ...نه اینکه برنگرده ...ولی کمی سخت تر ...اینکه هنوز شیر دارید و میاد امیدوار کننده است .شما سعی و تلاشتون رو بکنید بقیه اش رو به خدا بسپرید .

منم بعد زایمان اونقدر شیر نداشتم ...مجبور شدم برا پسرم شیر خشک بگیرم ..اما اول باید سینه ام رو میگرفت و شیر میخورد اونوقت ادامه اش یه شیشه بهش شیر خشک میدادم ...اینجوری هیچوقت به شیشه وابسته نشد و همیشه اول سینه ام رو میگرفت ...تا 2 سال کامل بهش شیر خودم رو دادم ...

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
2706