2752
2739
یعنی موقع اولین رابطه خونریزی نداری شانس بیازی شوهر نفهم با خانواده نفهم تر گیرت نیاد چندسالتع؟

وا ..مگه شما به مشکل خوردین؟ عزیزم الان گواهی میگرین 

سلامتی و خوشبختی دخترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب گفتم همسرم بعدا ممکن بگ چون خون نیومد باکره نبودی گفت خب ارتجاعی خون نمیاد و من از این موضوع میت ...

کاش همسرت کنارت بود و دکتر باهاش درموردش صحبت می‌کرد ک شکی وجود نداشته باشه

برای منم ارتجاعی بود و خون نیومد البته همسرم درباره این چیزا اطلاعات داشت و میدونست

یعنی موقع اولین رابطه خونریزی نخواهی داشت خودمم اونطور بودم

خب همسرتون چی گفتن من عقدم و همسرم میگ نمیزاری رابطه کامل داشته باشم و همش شاکی بعد الان دکتر گفت باز هستی و ارتجاعی گفتم یک بار با لاپایی خون اومد گفت اون خون بکارت نبود چون ت ارتجاعی هستی و اون شاید از خشکی واژن بوده

منم ارتجاعی بود خون نیومد نه نامه سلامت داشتم نه شوهرم پیگیر شد نه شک کرد بعدش خودم رفتم دکتر زنان گفت ارتجاعی هست خون نمیاد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
2740
پ دکتر چیه این وسط  ب خانواده شوهر چ ربطی داره ب خودشو همسرش مربوط میشه

گفتی دکتر یه چیزی بگم و برم 

دکترا اون چیزی ک مبخوای بشنوی رو بهت میگن من ۱۸ سالمه مجردم تا حالا با هیچ پسری ارتباط نداشتم ( دوست پسر داشتم اما همه اش مجازی بوده) من تا حالا رابطه نداشتم رفتم دکتر گفتم من رابطه داشتم فک کنم بکارتمو از دست دادم ( الکی) میخوام ببینم چیشده دکتره هم اومد الکی یه نگاه انداخت گف اره بکارتت پاره شده!!!!!!😐😐😑 دکتر دومی ک رفتم راستشو گفتم و گفتم میخوام ببینم جنس بکارتم چیه گف حلقوی هست و سالمه 

دانشگاه علوم پزشکی امریکا هم ثابت کرد ک هیچ معاینه مشخصی واسه بکارت وجود نداره دکترا فقط شکل واژن رو بررسی میکنن چون واژن یه دختری ک رابطه نداشته شکلش با واژن یه خانم فرق میکنه

خب خون نیومد یعنی همسرت چطور قانع شد من شوهرم میگ فقط خون میترسم قانع نشه

ببرش پیش دکتر تا حالیش کنه که ارتجاعی خون نداره هیچی به هیچی

دکتر زنان ببر تا براش توضیخ بده و گرنه نابودت میکنه