2752
2734
عنوان

پسرم مدرسه نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 29 پست
واااا ساعت ۸ونیمه که !! تازه از خواب بیدارش کردی!

خیلی وقته بیداره داره اذیت میکنه

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کردم اینکارو مشکلش خواب نیست لوس شده

خب بچه داره میره مدرسه بعد میبینه باباش و شما تو تخت خوابید

خب معلومه نمیره

پاشید با هم صبحانه بخورید اونم سرحال میشه میره مدرسه

مردا که همیشه ی خدا کمبود خواب دارن

خیلیا امروز بچشونو مدرسه نفرستادن! اگه درس یا امتحان مهمی نداره من بودم میگفتم نرو

فعلا تا اوضاع آرومه میفرستم تا ببینم چی میشه

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
2731
خب بچه داره میره مدرسه بعد میبینه باباش و شما تو تخت خوابید خب معلومه نمیره پاشید با هم صبحانه بخو ...

همیشه رو همین روال مدرسه میرفته اذیت هم داشت ولی نه تا این حد

الان مگه مدرسه میرن ؟ ساعت داره ۹ میشه!  چندمه؟؟

اوله میبرم مدرسه میخوام به معلمش بسپارم گوشمالیش بده جیگرمو خیلی خون کرده امروز

خیلیا امروز بچشونو مدرسه نفرستادن! اگه درس یا امتحان مهمی نداره من بودم میگفتم نرو

چرا نرن؟؟؟؟

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
اینم فهمیده جنگه🤣

خبر داری جنگ چی شد؟ وموشک ها و پهپادا به هدف خوردن؟

والا منابع آمریکایی میگن ۹۹ درصد موشکا و پهپادا منهدم شدن و ایراتیا میگن به هدف خورده نمیدونیم چی شده؟

در یک کلام اگه قرار نبود به دستش بیاری خدا هیچوقت فکرش رو توی دلت نمینداخت👌🏻🌟🌈
اوله میبرم مدرسه میخوام به معلمش بسپارم گوشمالیش بده جیگرمو خیلی خون کرده امروز

ببین تقصیر هم نداره بچه ۶ ساله سخته خب براش تا پارسال راحت میخوابیده امسال ۷ بیدار باشه 

واسه خود ماها سخته چه برسه بچه دیگه امروز بیخیال ولی از شب زود بخوابون صبح خودش بیدار میشه

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
بعضی تا تقی به توقی میخوره مدرسه رو تعطیل اعلام میکنن خودشون 🤣 قدیم موشک رو سر بچه میومد هم تعطیل ن ...

اگر از جنگ سالم بمونیم از نسل بیسواد به خدا پناه ببریم اصلا مدرسه نرفتن بچه ها

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
ببین تقصیر هم نداره بچه ۶ ساله سخته خب براش تا پارسال راحت میخوابیده امسال ۷ بیدار باشه  واسه ...

تکالیفشو خیلی طول میده تا بنویسه جیگرمو خون میکنه تا آخر شب درگیرتکالیفشم  بعد از عید هم خییلی بدتر شده بیش فعاله یه سری مشکلاتش برای همینه