2752
2734
عنوان

چرا باید تعطیل کنیم ؟

63 بازدید | 10 پست

چرا زندگی هامون باید تعطیل کنیم 

یکی میگه بچه مو نمی‌رفتم مدرسه ،یکی دیگه میگه توی اقدامم پس دیگه بچه نمیخوام ،یکی میگه میخواستم فردا برم خرید تولد دخترم پس نمیرم و.....

مگه خبری شده ؟

خدا نکرده حالا خبری بشه مگه نباید زندگی کنیم ؟تا زنده ایم باید زندگی کنیم مثل کشورهای که چندساله توی ج نگ هستن

مگه دهه شصت که کشور توی ج نگ بود همه زندگی شون تعطیل کردن؟

اینقدر عروسی میگرفتن ،مدرسه میرفتن بچه دار می شدن و ....

ان شالله هیچ اتفاقی به ضرر کشورمون نمیفته🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه بچه جون اون موقع ۳۰ سال پیش بود الان جنگ بشه یه موشک میزنن کل شهرت پودر میشه

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞
2731
آخه چرا علاقه دارید جنگ بشه مگه جنگو دیدین آره میشه زندگی کرد

چرا قشنگ نمیخونید

من کجا گفتم مشتاق جنگم😄

من نوشتم مگه جنگ شده اصلا مگه خبری هست حالا برفرض خدانکرده پیش بیاد چرا باید همه چی تعطیل شه

ننجون پس اگر اطرافت خبری هست و جنگ شده زندگیت تعطیل کن 

صبح بخیر بیدار شو از خواب

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞
اخه بچه جون اون موقع ۳۰ سال پیش بود الان جنگ بشه یه موشک میزنن کل شهرت پودر میشه

اگر فکر کردی اسرائیل فقط یه سفارت زده و دیگه کاری به کشورمون نداشت کور خوندی ....

اگر فکر کردی اسرائیل فقط یه سفارت زده و دیگه کاری به کشورمون نداشت کور خوندی ....

کور تو خوندی نادون 

ریپ نزن