2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کدوم شهر هستید؟

لرستانیم 

بیشتر استان های غربی تو خطرن 

هیچ وقت تو عمرم همچين چیزی تجربه نکرده بودم😭

خدایا شکرت بخاطر زندگیم🤲 خدایا کمکم کن مشکلمون حل بشه و به زودی بچه دار بشیم😍 من به قدرتت ایمان دارم🥰
2731
تو هم برو خدارو شکر کن ک قربون سر خون شهدا زنده ای و نفس میکشی

زر مفت نزن شهدا خون ندادن ک ما نصف شب تن و بدنمون بلرزه بخاطر شاخ و شونه کشیدنای شما تندروها

بچهذهاتونو بفرستین شهید شن خیلی دلسوزین 

ما چه گناهی کردیم ب پای شماها بسوزیم؟

هیچ وقت فکر نمیکردم راستی راستی جنگ بشه فکر میکردم میگن موشک میفرستن الکیه 

تا الان که به چشم خودم دیدم ی لحظه فکر کردم تو سال ۱۳۶۰م بمباران😭😭😭

خدایا شکرت بخاطر زندگیم🤲 خدایا کمکم کن مشکلمون حل بشه و به زودی بچه دار بشیم😍 من به قدرتت ایمان دارم🥰
تو هم برو خدارو شکر کن ک قربون سر خون شهدا زنده ای و نفس میکشی

شهیدان نرفتن شهید بشن شما منت شو سر هموطنانشون بزنید اونا بدون هیچ چشم داشتی شهید شدن .این حرفتون واقعا جالب نیست ...

شهیدان نرفتن شهید بشن شما منت شو سر هموطنانشون بزنید اونا بدون هیچ چشم داشتی شهید شدن .این حرفتون وا ...

شهیدا رفتن برای دفاع از کشورشون برای حجاب شما برای نماز روزه همون کاری ک امتم حسین کرد اما وای به حال شما ک حتی یک نفرتون هم ازن کارا رو نمیکنین

2706