2737
2739

یه مدت قرص اسپیرونولاکتون خوردم و داکسی سایکلین الان پنج روز فقط خوب میشمو دوباره پریود اتفاقی برام افتاده دوستانی که تجربه دارن؟

من ۶ماه اینجوری بودم آزمایش پرولاکتین و هورمونی بده

الان قرص داده خوب شدم 

خدا چقدر قشنگ میگه:   اَعْطَيْتُكَ ما تُريدُ بهتر از اونی که میخوای بهت میدم...🤍  🌱️خوشگلایه عدد مغازه لوازم آرایشی دارم خوشحال میشم ازم خرید کنید ای دی روبیکام @janan_4566 قیمتامم مناسبه 🌼🌹🦋♥️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بخاطر اسپیرو اینطوری شدی؟

من بعده عمل بینی م اینجوری شدم هورمون هام بهم ریخته بود 

خدا چقدر قشنگ میگه:   اَعْطَيْتُكَ ما تُريدُ بهتر از اونی که میخوای بهت میدم...🤍  🌱️خوشگلایه عدد مغازه لوازم آرایشی دارم خوشحال میشم ازم خرید کنید ای دی روبیکام @janan_4566 قیمتامم مناسبه 🌼🌹🦋♥️
2742
ال دی مصرف کردین؟

آره رفتم دکتر واسه ۴ماه بهم دارو داده.دوماه ال دی دوماه یه چی دیگه 

عذرخواهم اما خونتون تیره بود؟

همه جوره بود 

2740