2733
2734

مزخرف ترین رژیمه تمام هورمونا بهم می ریزه

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مزخرف ترین رژیمه تمام هورمونا بهم می ریزه

رو چه حسابی اینو میگی؟ 

تمام دکتر ها و متخصص ها این رژیم رو تایید کردن به خصوص برای دیابتی ها

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن
رو چه حسابی اینو میگی؟  تمام دکتر ها و متخصص ها این رژیم رو تایید کردن به خصوص برای دیابتی ها

من گرفتم و دیابتیم بدترم کرد هورمونامم بهم ریخت  

ما دیابتی ها باید هر سه ساعت غذا بخوریم و بیشتر وعده همونم باید پروتیبن باشه 

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
من گرفتم و دیابتیم بدترم کرد هورمونامم بهم ریخت   ما دیابتی ها باید هر سه ساعت غذا بخوریم و بی ...

دکتر دلیلشو رژیم فست دونست؟ 

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن
دکتر دلیلشو رژیم فست دونست؟ 

بله گفتم باید هر سه ساعت غذا بخورم تا انسولینم تنظیم بشه

بله گفتم باید هر سه ساعت غذا بخورم تا انسولینم تنظیم بشه

ای بابا

اخه مامانم این رژیم رو گرفته بود از ۵۰۰ رسید ۲۵۰

انشالله زودتر خوب شید

ای بابا اخه مامانم این رژیم رو گرفته بود از ۵۰۰ رسید ۲۵۰ انشالله زودتر خوب شید

من قندم  حدود 140 هست شاید مورد مادرتون فرق داره