موضوع بحث

حاملگی با داروهای گیاهی

| 1392/08/29 | 13:29 25 بازدید
موضوع بحث: حاملگی با داروهای گیاهی
بچه ها سلام می خواستم بدونم آیا کسی تجربه ای از حاملگی با داروی گیاهی را داره من 3 ماه تحت نظر یک خانم بودم که بهم داروی گیاهی داد ولی باز هم جواب نگرفتم الان هم پیش 1 عطاری رفتم ماه اول بهم داروی گیاهی داد و گفت سونو از تخمدانم بکنم که ببینم کیستهام خوب شده آخه من خیلی کیست ریز داشتم وقتی سونو رفتم کیستهام خوب شده بود حالا برای حاملگی بهم دارو داده امیدوارم جواب بده اگه شما تجربه ای دارید منو راهنمایی کنید
1388/02/03
|
16:11
سلام زیبا جان من هم سقط داشتم و بیمارستان سقط شد ونیازی به کوتاژ نداشتم وبطور طبیعی سقط شد
1389/07/26
|
16:12
در ضمن هر چه زود تر اقدام کن برای سقط کردن چون ممکنه مشکل برات پیش بیاد و زیر نظر دکتر حتما باش
1389/07/26
|
16:14
سلام دوستان. من تازه وارد این جمع شما شدم واز این که با شمای دوست باشم خوشحالم من سوالی داشتم .اگر ندانیم باردار هستیم یا نه و رازیانه را مصرف کنیم احتمال سقط وجود ندارد چون شنیدهام که قاعده آور هست
1389/07/30
|
18:09
سلام سوالی داشتم چه داروی گیاهی برای این که اندازه فولیکولها بالا برود مفید است
1389/07/30
|
18:12
سلام دوستان چرا درقسمت تاپیک تبادل نظر فعالیتی نسبت به سایتهای دیگر دراین قسمت انجام نمیشه با تشکر
1389/08/01
|
18:11
ملی جونم نه تا وقتی که ندونی استفاده کنی مشکلی نداره عرق رازیانه به واسطه داشتن هورمون زنانه به تخمک گذاری کمکم میکنه گلم من خودم برای تنظیم پریود 21 روز عرق رازیانه و بومادران و اسپند رو سه دوره مصرف کردم البته میتونی اطلاعاتت رو از سایت روازاده بیشتر کنی
1389/08/02
|
01:44
سلام من عرق رازیانه اماده میخورم اشکالی داره؟
1389/10/21
|
12:35
عرق رازیانه اگه سنتی مطمئنشو بخوری بهتره.البته کارخونه ای هم بد نیست.
1389/10/21
|
13:52
سلام بچه ها الان کسی هست که با هم صحبت کنیم زود خبر بدین
1391/10/03
|
10:37
خدادرهمین نزدیکیست نزدیکترازنفس به ما
پس هیشکی نیست کسی مثل ما که بیکار نیست البته منم بیکار نیستما چون دانشجو هستم
1391/10/03
|
10:39
پس هیشکی نیست کسی مثل ما که بیکار نیست البته منم بیکار نیستما چون دانشجو هستم
1391/10/03
|
10:39
دوستان عزیز دارو گیاهی موثره واسه درمان نازایی؟؟؟؟؟؟؟ میخواممممممم برم پیش یه خانوم که فقط تو کار دارو گیاهیه..........................................
1391/10/25
|
15:11
الهی ! نه من آنم که زفیض نگه ات چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی، به نگاهی در اگر باز نگردد، نروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا برسر راهی ، کس به غیر تو نخواهم ، چه بخواهی چه نخواهی ، باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ...

................................
1391/10/25
|
15:12
الهی ! نه من آنم که زفیض نگه ات چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی، به نگاهی در اگر باز نگردد، نروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا برسر راهی ، کس به غیر تو نخواهم ، چه بخواهی چه نخواهی ، باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ...
سلام کاش دارو گیاهی پیدا بشد که برایرفع چسپندگی لوله رحم هم خوب باشه بچه ها اگر عطار خوب پیدا کردید حتما آدرسش بیاید بنویسید انشالله که برای همه ما فرجی باش
1391/10/27
|
23:17
خدایا میدونم گنه کارم میدونم ک حکمت کارت نمی دونم اخه من نفههم کمک کن به جواد امام رضا قسمت میدم به اون لحظه ای ک حضرت عباس آب دید نخورد به یاس حضرت عباس به اشک رباب به گلو پاره علی اصغر امام حسین به جگر پاره پاره امام حسن در حقم بزرگی کن رحم کن بهم یه فرزند دیگر بده پسرم محمد کنیز اهل بیت کن بزرگ نامش کن بخاطر دل پسرم ک هم نام پیامبر اعظمت هست قسمت میدم من دوباره مادر بشم پسرم خواهر یا برادر داشته باشه هفت سال منتظرم خدایا معجزه کن معجزه
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1391/10/29
|
20:30
کجایین پس/........
1391/10/29
|
20:30
ارسال پاسخ و نظر شما