2737
2739
عنوان

شوهرخواهرم فوت شد و خانوادش هیچ مراسمی واسش نگرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 14388 بازدید | 201 پست
سلام نه اخه رو اعلامیشم چیزی نزده بود تا زنده بودم هزار تومن واسه بچشم خرج نکردن حتی وقتی رفته بود ک ...

پدر شوهرش زنده س ؟ اگه زنده س بره بپرسه واسه نفقه ی بچه ش.

البته منم اقدام نکردم واسه نفقه .منتظرم اگه اونا واسه بچه م اقدام کردن بزارم اجرا

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کلا خانواده های اینجوری به فکر ختم و خیرات نیستن .

خانواده شوهر سابق منم همین بودن .البته اونا کورد بودن رسم داشتن مثل عروسی واسه ختم پول جمع کنن .اینجوری غذا دادن به مردم.

اگه اون رسم نبود هیچی نمیدادن .

دوست شوهرم میگفت باباعه تو ختم پسرشافتاده بود دنبال بعضی ها میگفت بدهی تونو بدید به پسرم .فکر کن تو سومش!!!!

یه قرون از اون پولارو من ندیدم .خیر نبینن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
نه پدرش تو کرونا فوت شد

فکر نکنم بتونه کاری کنه .خدا کمک کنه خواهرتو به حق امام حسین .کاش یه خیر پیدا کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
کلا خانواده های اینجوری به فکر ختم و خیرات نیستن . خانواده شوهر سابق منم همین بودن .البته اونا کورد ...

خدا لعنتشون کنه الهی چقدر بعضی آدما سنگدلن

شادی روح شوهرخواهرم و شفای خواهرزادم صلوات🖤
فکر نکنم بتونه کاری کنه .خدا کمک کنه خواهرتو به حق امام حسین .کاش یه خیر پیدا کنه

نه بابا از اونا آبی گرم نمیشه

حالا امروز رفته بود واسه یارانش که جدا کنه گفتن برگه فوت بیار حالا باید بره ثبت احوال با یه بچه  اسیر شده 

خدا خودش کمکش کنه

نه بابا از اونا آبی گرم نمیشه حالا امروز رفته بود واسه یارانش که جدا کنه گفتن برگه فوت بیار حالا با ...

برگه فوت نامه شو راحت بهش میدن .

بهش بگو بره پیش امام جماعت یه مسجد شرایط شو بگه کمکش میکنن .اونجا بمونه داداشت پدرشونو در میاره .خودم کشیدم این روزارو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برگه فوت نامه شو راحت بهش میدن . بهش بگو بره پیش امام جماعت یه مسجد شرایط شو بگه کمکش میکنن .اونجا ...

اره فردا میره ثبت احوال. مسجد محل میدونن فقط گاهی بهشون مواد غذایی میدن اونم مناسبتی اگه باشه. میگه زیاد خیر نداریم که کمک کنن درهمین حد میتونن

2740
اره فردا میره ثبت احوال. مسجد محل میدونن فقط گاهی بهشون مواد غذایی میدن اونم مناسبتی اگه باشه. میگه ...

محله ی خودش نه بره جاهای دیگه .بهش یاد بده .

فکر کنم شما خواهرا خیلی ساده و مظلومید که انقدر گرفتار شوهر و خانواده شوهر میشید .دوبار سر و صدا میکردید خودشونوجمع میکردن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
محله ی خودش نه بره جاهای دیگه .بهش یاد بده . فکر کنم شما خواهرا خیلی ساده و مظلومید که انقدر گرفتار ...

الان محل خودمون رفتم گفتم گفت بره مسجد محل خودشون ازاینجا نمیتونیم کمک کنیم. 

اره بخدا الان آبجیم زنگ زد گفت  دیشب شوهر آبجی کوچیکم که دخترشون بیمارستانه اومد اونجا اشک مادرمم درآورد جلو آبجیم و مادرمم چندتا به خواهرمون فحش داد که اره سگ صفت گوه میخوره بمن میگه نرو خونه مادرم از خداتونم باشه من میام خجالتم نمیکشه بهم بی احترامی میکنه فقط بخاطر این دوتا بچس وگرنه میدونم چیکارش کنم سگو. صبح زنگ زدم آبجیم که چیشده چرا بهش حرفی زدی گفت بخدا گفتم نرو اونجا میری گریه میکنی پدرومادرم ناراحت میشن سعی کن کمتر بری آخه شوهرش مشروب میخوره دیگه دهنش چاک و بست نداره

الان محل خودمون رفتم گفتم گفت بره مسجد محل خودشون ازاینجا نمیتونیم کمک کنیم.  اره بخدا الان آب ...

اه چقدر بی شعوره .بیچاره پدرو مادرت .

کاش مادرتم میگفت دختر منم بخاطر بچه هاش داره تحملت میکنه.

البته ازش معلومه چهارتا هم جواب مادرتو میداد.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس بچه چیزی لازمش باشه کی واسش میخره؟وضعیت غذا خونه مادرت چطوره؟

داداشام که تا الان یه هزار تومنم خرج بچه نکردن میگن ما نداریم خودمون گرفتاریم و خودت ازدواج اشتباه کردی و باخودت یه بچه ام  آوردی همش سرکوفت میزنن فقط. بابام مثلا گاهی دست بچش پول میده میگه گناه داره یتیمه اونجام که هرچی مادرم بپزه میخورن دیگه همه قانعن خداروشکر‌. 

اه چقدر بی شعوره .بیچاره پدرو مادرت . کاش مادرتم میگفت دختر منم بخاطر بچه هاش داره تحملت میکنه. ال ...

نه بابا دادو بیداد میکرده معلوم بود خورده بود آبجیم میگه چشاش قرمز بود. داداش کوچیکمم زیر زمین خواب بود احتمالا هم شنیده بالا نیونده فقط واسه ما هارت و پورت واره... بابامم که میاد خسته و کوفته میخوابه زود گوشاشم سنگینه.. مادرم از داماد شانس نیاورده 😔

نه بابا دادو بیداد میکرده معلوم بود خورده بود آبجیم میگه چشاش قرمز بود. داداش کوچیکمم زیر زمین خواب ...

خدا کمکتون کنه فقط .

خورده هار شده اوند سر مامانت اینا .

شوهر خودت بهتر نشده ؟ بازم باهات بد رفتاری میکنه ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706