2737
2739
عنوان

تو خوابگاه غذا چی میپزید

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 51 پست

سلام بر خانم گلییییییییییی 

راستش میخواستم چیزی بگم بهت

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
سلام بر خانم گلییییییییییی  راستش میخواستم چیزی بگم بهت

جان 

میخوای خصوصی پیامبر بده

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جان  میخوای خصوصی پیامبر بده

میخواستم بگم که برو تکنسین کنارش مهاجرت کردی لازمت میشه

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
2728
میخواستم بگم که برو تکنسین کنارش مهاجرت کردی لازمت میشه

به عنوان سابقه کار یعنی؟

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.

من سالها پیش، دانشجو بودم

مرغ و گوشت را اندازه حب قند خورد میکردن مامانم اینا، بسته میکردن و فریز

خیلی زود و سریع پخته میشد

حبوبات پخته و بسته بندی و فریز، شده

گوشت چرخ کرده

اینا را میبردم و همه غذایی خیلی سریع و راحت اماده میشد

هرچند دانشگاه غدا میداد ولی خب دلزده میکرد ادمو

من سالها پیش، دانشجو بودم مرغ و گوشت را اندازه حب قند خورد میکردن مامانم اینا، بسته میکردن و فریز ...

مرسی

به عنوان سابقه کار یعنی؟

نه کلا میخوان 6000 ساعته باید اموزش ببینی

2740

عدس پلو. ماکارونی. برنج کته با تخم مرغ. املت. عدسی. کوکو سیب زمینی. 

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
نه کلا میخوان 6000 ساعته باید اموزش ببینی

طرح و مسئول فنی هم حسابه؟

دوست من تو خوابگاه ته دیگ پیاز میزاشت زیر برنج. وای دستپختش اونقدر خوب بود. غذای ساده رو جوری درست میکرد انگشتاتو هم میخوردی باهاش. اصفهانی بود

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /