2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

رشتت چیه 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2740
اول اینکه رشتتون چیه کارشناسیتون چیه و ارشد چی میخاین بخونید

پرستاری میخونم ترم ۶ 

ارشد گرایش ویژه یا داخلی جراحی دوست دارم 

نمی‌دونم لیسانس به پزشکی بدم یا ارشد

یه کشورِ خَستَم، دور و بَرَم جنگه 🌚
پرستاری میخونم ترم ۶  ارشد گرایش ویژه یا داخلی جراحی دوست دارم  نمی‌دونم لیسانس به پزشکی ...

ینی ازاول پزشکی بخونید؟

خب باید تحلیل کنید باخودتون....

شرایطتتون روبسنجید

ایا دوسه سال خوندن براتون راحت تره یا ۷ سال؟

بعدم تازه ی پزشک عمومی هستید....

ایا میتونید ۷ سال بکوب سرکتاب دفتربشینید؟

مثلا توی این ۷ سال نمیخاید ازدواج کنید بچه دارشین؟

البته اگ‌مجردین

ینی ازاول پزشکی بخونید؟ خب باید تحلیل کنید باخودتون.... شرایطتتون روبسنجید ایا دوسه سال خون ...

وارد ترم سوم پزشکی تهران میشن ( سال دوم) 

ینی شیش سال باید بخونن 

خب عوضش پزشک میشن:((

اسی لطفا جواب بده  برای درس های اختصاصی خصوصا داخلی جراحی رفرنس خوندی یا جزوه؟

عزیزم ما بچه های ترم بالاییمون جزوه های کامل و جامع نوشته بودن واسه داخلی جراحی و بقیه درس هامون که اونا رو خوندم 

واسه ویژه کتاب می‌خونم 

واسه کودک بیمار و سالم هم اساتید گروه کودک دانشکده مون کتاب نوشتن اونو میخونم