2733
2734

اول اومدن تاپیک پر بازدید اون مرده ای که با وجود. بچه دو ساله افتاده دنباله دختر دهه هشتادی 

اونو موندم حالم بد شد وسواس فکری گرفتم نکنه شوهر منم ......

رفتم بهش زنگ زدم چند بار دفعه آخر ردی داد 

باز اومدم تاپیک بعدی مرده و زنده خوب بودن دوران دوستی ولی بعد عروسی سرد شدن و مرده فیلم بد نگاه میکرده استارتر هم از حال بدش تاپیک زده 

باز اومدم بیرون رفتم تاپیک بعدی دیدم مادر و بچه کوچولوش تو تصادف فوت کردن یه خانواده هم مجروح و تو کما رفتن جیگرم آتیش گرفت 

دست چپم درد گرفت عکس بچه رو هم گذاشت تو صفحه اول تاپیک خب یکم دلتون به بقیه بسوزه 

خودم بچه کوچیک دارم انشالا دور باشه از همه بچه ها 😭😭😭

خدایا می‌دونم که به خاطر گناهانی که که کردم مستحق این شدم که با همچین مردی ازدواج کنم میدونم که گناهانم باعث شد این زندگی مصیب من بشه ولی میگن خدا ارحم الراحمین  هر موقع از خدا چیزی بخوایم دیر نیست 😥😥😥 منم فقط جر نجات خودمو فرزندم از شر این مرد چیز دیگه ای نمی‌خوام از امروز هر روز ذکر یونسیه رو میخونم حالا هر چندتایی مه شد تو خودت به بزرگیت ببخش و همون جوری که حضرت یونس رو از شکم نهنگ نجات دادی و مشکلش را برطرف کردی و غمش را زاعل کردی پس برای منم خواهی کرد شوهرم برام مرد نیست مرگ منه و مدام داره منو عذاب میده خدایا این عذاب رو از سرم بردار به خوبی برش دار نه با طلاب و جدایی چون اصلا دیگه برام جونی نمونده بخوام درد و سختی طلاق رو هم تحمل کنم فقط از خودت می‌خوام درد و رنج هامو برطرف کنی خدا جون 💔💔💔💔💔قلبم آتیش از دست زندگیم من دنبال دعا نویس و رمال نمیرم فقط به خودت توسل میکنم ازت می‌خوام هر موقع صلاح دونستی من رو هم از این غم ها نجات بده هر طور خودت میدونی 💔💔💔اون روزی که به آرزوم برسم روزی که بیام اینجا تو امضام بنویسم که به آنچه می‌خوام رسیدم و حتما ذکر یونسیه رو حتما برا بقیه آدما هر کسی که مشکل داره توصیه میکنم اما اول خودم باید به آرزوم برسم بعد 😔😔😔😔خدایا کمک کن بیام اینجا استیکر خنده بزارم کمک کن مشکلاتم حل بشه شوهر من که درست نمیشه حداقل وضعیت منو درست کن خدایا خودت کمکم کن 💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔

اسی اگر انقدر حساسی کاربریتو ببند دیگه اینجا نیا

نود و نه درصد تاپیکای اینجا سرکاریه به خدا

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
اسی اگر انقدر حساسی کاربریتو ببند دیگه اینجا نیا نود و نه درصد تاپیکای اینجا سرکاریه به خدا

واقعا ؟؟ خدا کنه همین طور باشه 

حتی اون بچه کوچیک که عکسشو گذاشتن تو تصادف فوت شده ؟؟ 

خدایا می‌دونم که به خاطر گناهانی که که کردم مستحق این شدم که با همچین مردی ازدواج کنم میدونم که گناهانم باعث شد این زندگی مصیب من بشه ولی میگن خدا ارحم الراحمین  هر موقع از خدا چیزی بخوایم دیر نیست 😥😥😥 منم فقط جر نجات خودمو فرزندم از شر این مرد چیز دیگه ای نمی‌خوام از امروز هر روز ذکر یونسیه رو میخونم حالا هر چندتایی مه شد تو خودت به بزرگیت ببخش و همون جوری که حضرت یونس رو از شکم نهنگ نجات دادی و مشکلش را برطرف کردی و غمش را زاعل کردی پس برای منم خواهی کرد شوهرم برام مرد نیست مرگ منه و مدام داره منو عذاب میده خدایا این عذاب رو از سرم بردار به خوبی برش دار نه با طلاب و جدایی چون اصلا دیگه برام جونی نمونده بخوام درد و سختی طلاق رو هم تحمل کنم فقط از خودت می‌خوام درد و رنج هامو برطرف کنی خدا جون 💔💔💔💔💔قلبم آتیش از دست زندگیم من دنبال دعا نویس و رمال نمیرم فقط به خودت توسل میکنم ازت می‌خوام هر موقع صلاح دونستی من رو هم از این غم ها نجات بده هر طور خودت میدونی 💔💔💔اون روزی که به آرزوم برسم روزی که بیام اینجا تو امضام بنویسم که به آنچه می‌خوام رسیدم و حتما ذکر یونسیه رو حتما برا بقیه آدما هر کسی که مشکل داره توصیه میکنم اما اول خودم باید به آرزوم برسم بعد 😔😔😔😔خدایا کمک کن بیام اینجا استیکر خنده بزارم کمک کن مشکلاتم حل بشه شوهر من که درست نمیشه حداقل وضعیت منو درست کن خدایا خودت کمکم کن 💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا ؟؟ خدا کنه همین طور باشه  حتی اون بچه کوچیک که عکسشو گذاشتن تو تصادف فوت شده ؟؟

همچین تاپیکی رو ندیدم 

ولی اینجا یکی یه مدت گفت سرطان داره کلی عکس فرستاد گندش دراومد دروغ بوده یه بچه ی ۱۶ ساله س

اندازه ی موهای سرم اینجا دروغ و سرکاری دیدم

نیا لطفا باور کن همش دروغه خودتو الکی اذیت میکنی

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2731

ببین جوش نزن اینجا نی نی سایته قسمت اعظم کاربرا دخترپسرای دبیرستانی و حتی دبستانی هستند ضمن اینکه تایپیکا طرح مشکلن بیشتر اگر اذیت میشی نیا نی نی سایت چون اکثرا مشکل میپرسن 

منم ی مدت مدیدی سبزی نمیخوردم چون یکی گفت سبزی اشتباهی ریخته تو اش دو نفرو کشته بعد کم کم رو خودم کار کردم الان با احتیاط پاک میکنم و میخورم

ببین جوش نزن اینجا نی نی سایته قسمت اعظم کاربرا دخترپسرای دبیرستانی و حتی دبستانی هستند ضمن اینکه تا ...

جدی ؟ کدوم سبزی ها خطر ناک هستن میشه بگی ؟

چقدر عجیب اون بنده خدا رو دستگیر نکردن ؟؟

جدی ؟ کدوم سبزی ها خطر ناک هستن میشه بگی ؟ چقدر عجیب اون بنده خدا رو دستگیر نکردن ؟؟

اوهه تو ک از منم بدتری بیا برو تو تایپیک چیکار کنم بچه دار نمیشم اول غصه بخور حسابی بعد برو تایپیکای استارتر رو بخون میفهمی طرف حتی شوهرم نداره🤐🤐بعبارتی همش سرکاریه

اونم ک سبزی ریخته تو اش سبزی از کوه خودش جمع کرده راست و دروغش گردن خودشون ولی ۷ ۸ مدل گیاهن ک خوردنش مرگ‌اوره اونم در شرایط خاص تو گوگل بزن گیاهاان سمی برات میاره