2733
2739
عنوان

دروغگویی در مورد شغل

361 بازدید | 18 پست

اگر یک نفر به طرز خیلی خیلی تابلویی در مورد شغلش بهتون دروغ بگه(یعنی کاملا شمارو خر فرض کنه) و از اعضای درجه یک خانواده ی شوهرتون باشه و این کار رو چند بار انجام بده شما چه احساسی بهتون دست میده؟ اعصابتون خرد نمیشه مثه یه ادم که هیچی سرش نمیشه باهاتون رفتار میکنه؟ دروغ معمولی نه ها دروغی که شاخدار قشنگ در حدی که مثلا بگه رنگ ماست سیاهه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

گوش میدم سر تکون میدم همین😂

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...

خوب خودش خره ..چرا فکر می کنی شما را خر فرض می کنه.

اتفاقا اینقدر شما را بزرگ می بینه که کارش را چیزی بالا می گه

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است
2738

بگو چ. جالب فلان دوستم اینجور کار میکنه ولی اینا که میگی نیس

من باشم ب روم نمیارم مهم نیس

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
خب شما چرا پیله کردی  که دروغ دونگ تحویلت بدن  من اصلا کاری ندارم و مهم نیست برام  ...

جالبیش به اینه من پیله ای هم بهش نمیکنم خودش اصرار داره بگه من کارم فلان چیزه. حالا کاری هم نیست که از دید خانواده ی همسرم حتی که بشه بهش مفتخر بود ولی خیلی احساس شاخ بودن میکنه بنده خدا

مادرشوهرم خیلی ادعای دین ایمونش میشد

یه بار من شهرستان بودم ماه رمضان بود

شوهرم ولی خونه بود برای غذا رفته بود یه بارخونه مامانش

بعدمن تلفنی که حرف زدم با مادرشوهرم الکی گفت من با زبون روزه غذا درست کردم خسته شدم ومنت گذاشت 

گفتن ولی شماکه روزه نمی گیری

2706