2733
2734

من دهه هشتاد شوهرم هفتاد تفاوت سنیمون ۱۰ سال هست راضیم عزیزم مشکلی نداریم 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من هشتادم و شوهرم دی ماه 69.نه هیچی😁

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

نهههه

خیلی فاصلست

من اخر دهه ۶۰ هستم

اصلا نمیفهمم دهه ۸۰ ها را خیلی فاصلست بینمون

ازدواج که دیگه بیشتر

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2738

ینی طرف متولد خوده شصت باشه ؟؟؟ خیلی زیاده عزیزم

من با یکی که از خودم ۱۸ سال بزرگتره دوست بودم و با اینکه اون آدم نسبت به سنش خیلی آپدیت بود ولی نابودم کرد، تفاوت سنی در این حد فاجعه‌ست، خیلی کم پیش میاد کسایی که انقدر تفاوت سنی دارن بتونن با هم کنار بیان.

2706